After cały film – Gdzie obejrzeć online w jakości HD?

after

After to melodramat nakręcony przez Jenny Gage. Jest to filmowa adaptacja powieści Anny Todd o tytule: „After. Płomień pod moją skórą”. Premiera filmu odbyła się 12 kwietnia 2019 roku. Od początku produkcja wywołała duże poruszenie wśród fanów i krytyków zdobywając dużą popularność. Zaowocowało to powstaniem kolejnych filmów z tej serii. Jeśli zastanawiacie się gdzie obejrzeć film After online to koniecznie sprawdź poniższe źródła.

Gdzie można obejrzeć After Online?
Cały Film After jest możliwy do obejrzenia Online w następujących źródłach:

After – Fabuła

Główną bohaterką filmu jest spokojna dziewczyna o imieniu Tessa, która rozpoczyna naukę w college. Dziewczyna ma duże ambicje i chcę w pełni wykorzystać czas poświęcając go na naukę i zdobywanie dobrych ocen. Wszystko zmienia się, gdy Tessa poznaje przystojnego Hardina. Chłopak jest jej totalnym przeciwieństwem – jest buntownikiem, lubi ryzyko i niebezpieczną grę. Jednak czy dwie tak odmienne osoby mogą stworzyć udany związek?

After – Aktorzy

W filmie zobaczymy przede wszystkim niszowych aktorów młodego pokolenia. Mimo nikłego doświadczenia, trzeba im oddać, że stanęli na wysokości zadania. Kreacje aktorskie są naprawdę dobre i są zdecydowanie najjaśniejszym punktem tego filmu. Na ekranie zobaczymy między innymi takie nazwiska jak: Josephine Langford (Tessa Young), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Dylan Arnold (Noah), Shane Paul McGhie (Landon Gibson), Khadijha Red Thunder (Steph Jones), Samuel Larsen (Zed Evans) oraz Selma Blair (Carol Young). Z kolei reżyserką filmu jest Jenny Gage.

Sprawdź również: Gdzie obejrzeć cały film Avengers: Koniec Gry online?

After cały film – Recenzja

Oglądając cały film After można mieć wrażenie, że jest to produkcja skierowana głównie do nastolatków. Nie można się z tym nie zgodzić, gdyż jest to prawda. Film bardzo dużo czerpie z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” i jasno widać inspiracje tytułem stworzonym przez E.L James.

Jasno można zauważyć, ze w dzisiejszych czasach jest coraz większy popyt na filmy tego typu. Pierw komercyjny sukces odniosła głośna seria „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, a teraz After podążył tym śladem. Co prawda film nie zrobił tak kasowego wyniku jak filmy na podstawie książek E.L James, to i tak w porównaniu do swojego budżetu, After zarobił jego kilkakrotność, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

After jest lekkim melodramatem, który zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli lubimy klimaty romansu z nutką dramatu. Zdecydowanie warto pochwalić grę aktorów jak i jego realizacje. Wizualnie film wygląda naprawdę dobrze, co jest jego dodatkowym atutem. 

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.