Znajdź swój wymarzony telewizor

Myślisz o zakupie telewizora i wciąż szukasz odpowiedniego modelu? Ogromny wybór przytłacza, dlatego dzisiaj znajdziemy urządzenie odpowiadające Twoim potrzebom. Telewizory kojarzymy głównie jako sprzęt do oglądania tradycyjnych kanałów. Mimo to współczesne modele pozwalają również: przeglądać internet, grać w gry na konsoli i odbierać obraz z komputera. Sprawia to, że poszczególne z nich znacznie się od siebie różnią. Nie tylko wielkością ekranu, ale także innymi funkcjami i parametrami. Sprawdź, jak wybrać telewizor, aby uniknąć problemów i cieszyć z każdego seansu filmowego lub wydarzenia sportowego.

Sprawdź nasze zestawienia telewizorów

Brakuje Ci wiedzy technicznej, a Twoje umiejętności ograniczają się do obsługi pilota? Nic straconego! Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne rankingi telewizorów, które pomogą Ci wybrać model dostosowany do Twoich preferencji. Nawet jeżeli kupujesz swój pierwszy telewizor, wytłumaczymy Ci najważniejsze funkcje i parametry. Nasze zestawienia przygotowaliśmy na podstawie rozmiarów, ceny i przeznaczenia. Dzięki temu dowiesz się, jak dobrać telewizor w zależności od tego, które kryteria są dla Ciebie najważniejsze. W rankingach przedstawimy Ci też podstawowe kwestie dotyczące danych technicznych, na które warto zwracać uwagę.

Według rozmiaru

Zastanawiasz się, jaki rozmiar telewizora wybrać oraz które modele najlepiej radzą sobie w poszczególnych segmentach? Spójrz na nasze zestawienia przygotowane na podstawie wielkości ekranu. Po głowie chodzi Ci klasyczny i dobry telewizor 55 cali? A może wolisz mały telewizor 43 cale do sypialni? Pokażemy Ci, jak trafnie wybrać telewizor o określonej wielkości. Pamiętaj jednak, że poza rozmiarem ekranu liczą się również inne dane techniczne. Telewizor 65 cali ze względu na swoje parametry może oferować lepszą jakość obrazu niż telewizor 75 cali.

Według ceny

Wiemy, że w większości przypadków budżet na zakupy jest ograniczony. Zależy Ci na jak najlepszym stosunku jakości do ceny? Przygotowaliśmy dla Ciebie rankingi urządzeń do określonych kwot. Uważaj! Może okazać się, że tani telewizor będzie lepszy od droższego odpowiednika. W sklepach dostępne są różne modele i marki, a niektóre z nich kosztują stanowczo za dużo. Podpowiemy Ci, na jaki sprzęt warto zwrócić uwagę. Zobacz, jaki telewizor kupić do 2000 zł. Sprawdź również, jaki telewizor wybrać, kiedy Twój budżet wynosi 3000 zł, 4000 zł lub więcej…

Według przeznaczenia

Jesteś miłośnikiem filmów i codziennie włączasz TV? A może raz na jakiś czas grasz w gry na PlayStation? Model telewizora warto wybrać na podstawie tego, jak planujesz go wykorzystywać. Po co płacić za zaawansowane funkcje, których nigdy nie użyjesz? Przygotowaliśmy rankingi telewizorów w zależności od ich przeznaczenia. Pomogą Ci one wybrać urządzenie, z którego wyciśniesz 100% możliwości. Jak kupić dobry telewizor do oglądania seriali na Netflixie? Jak wybrać telewizor do konsoli PS5? Znamy modele dla graczy i kinomaniaków. Sprawdź nasze zestawienia i korzystaj z telewizora tak, jak lubisz!

Rodzaje telewizorów

Czym różnią się ekrany LED i QLED? Czy warto zapłacić więcej za telewizor OLED? W sklepach spotkasz się z różnymi rodzajami telewizorów. Każdy z nich oferuje nieco inne doznania wizualne. Co więcej, rodzaj telewizora ma także znaczenie dla graczy! Technologie stosowane w telewizorach wpływają na czas reakcji matrycy i input lag, co przekłada się na płynność rozgrywki. Zobacz, który telewizor polecamy dla kinomaniaka, a który wystarczy do oglądania teleturniejów podczas rodzinnych obiadów w niedziele.

Funkcje telewizorów

Ambilight? Quantum Dot? Dla osoby, która nie interesuje się technologią, te słowa mogą brzmieć jak zaklęcia. Odczarujmy je! W telewizorach stosuje się różne technologie, które wpływają na jakość obrazu i liczbę dostępnych opcji. Na przykład obecność SmartTV pozwala Ci korzystać z aplikacji, takich jak YouTube czy Netflix. Chociaż internet w telewizorze uznajemy za standard, to jednak znajdziemy też modele bez SmartTV. Jak kupić telewizor, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Sprawdź, jakie funkcje kryją się w najnowszych TV i zapłać za to, czego faktycznie potrzebujesz.

Poradniki o telewizorach

Na jakiej wysokości telewizor 65 cali sprawdzi się najlepiej? Czym czyścić ekran telewizora? Jak dobrać TV do pomieszczenia? Zakup telewizora to nie tylko kwestie techniczne. Trzeba go potem odpowiednio ustawić, skonfigurować i przez cały czas o niego dbać. Czasem zdarzają się też sytuacje, że coś przestaje działać. Gdzie w takim wypadku szukać pomocy? Przeczytaj nasze poradniki o telewizorach, w których znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania! Nasi eksperci dostarczą Ci praktycznej wiedzy, dzięki której używanie TV będzie przyjemnością – a nie wyzwaniem.

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.