w

Stranger Things Sezon 4 – Kiedy premiera?

Paczka przyjaciół z Hawkins powróci już niedługo…

stranger things netflix
© foto: Netflix

Stranger Things to serial wyprodukowany przez braci Duffer. Zadebiutował w 2016 roku i od początku zrobił prawdziwą furorę na rynku telewizyjnym. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać 3 sezony tej produkcji. Czas oczekiwania na nowe odcinki wydłużał się wraz z tworzeniem kolejnych części, jednak mało osób na to narzekało, gdyż otrzymywaliśmy świetnie dopracowany materiał. Prace nad 4 sezonem Stranger Things zostały opóźnione przez pandemię Covid-19. Podobny los spotkał wiele innych popularnych seriali.

Stranger Things sezon 4 – Data premiery

Jeżeli jesteście ciekawi kiedy będzie można poznać dalsze losy ulubionych bohaterów to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca. Jednak niestety musimy przyznać, że aktualnie nie mamy dla was pozytywnych wiadomości. Bowiem, aktorzy z serialu dali wyraźnie do zrozumienia, że na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Początkowo było wiele wiadomości sugerujących, że sezon 4 Stranger Things pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Niestety opóźnienie może być jeszcze większe. W jednej z ostatnich rozmów, serialowy Mike czyli Finn Wolfhard odpowiadając na pytanie o premierę najnowszego sezonu rzekł:

Mam nadzieję, że będzie gdzieś w przyszłym roku.

Oznacza to, że na  serial o grupie nastolatków przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak, jeżeli nie macie pomysłu co obejrzeć to polecamy wam nasz artykuł, w którym wybraliśmy najlepsze komedie.

Najlepsze komedie, które koniecznie musisz obejrzeć

Napisane przez Maciej

Redaktor naczelny movienews.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wiedźmin

Wiedźmin sezon 2 – Kiedy premiera na Netflix?

riverdale sezon 6 kiedy

Riverdale sezon 6 – Kiedy premiera?