Jak wylogować się z Netflixa na różnych urządzeniach?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wylogować się z Netflixa na swoim telewizorze, laptopie czy telefonie? Wiedza na ten temat może być przydatna, szczególnie gdy chcemy zmienić konto lub pożyczyć urządzenie komuś innemu. W tym artykule przygotowaliśmy dla Ciebie prosty i przystępny poradnik, który pomoże Ci wylogować się z Netflixa na różnych urządzeniach.

Jak wylogować się z Netflixa na telewizorze (tv)?

Telewizor to jedno z najpopularniejszych urządzeń, na którym korzystamy z Netflixa. Jeżeli szukasz informacji na temat najlepszych telewizorów, sprawdź nasz ranking telewizorów 55 cali. Znajdziesz w nim najlepsze telewizory dostępne na rynku.

Aby wylogować się z Netflixa na telewizorze, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim telewizorze, a następnie wybierz profil.
 2. Przejdź do lewej strony ekranu, aby otworzyć menu.
 3. Wybierz opcję „Uzyskaj pomoc”.
 4. Kliknij na przycisk „Wyloguj się”.

Gotowe, już jesteś wylogowany z Netflixa na telewizorze.

Jak wylogować się z Netflixa na telewizorze

Jak wylogować się z Netflixa na laptopie?

Korzystanie z Netflixa na laptopie jest niezwykle wygodne. Jest to idealny kompromis pomiędzy mobilnością danego urządzenia, a wrażeniami płynącymi z seansu. W końcu nawet na 13 calowym na laptopie możemy cieszyć się oglądanym filmem i serialem w świetnej jakości. Dodatkowo możemy z niego skorzystać w podróży lub będąc na urlopie.

Warto jednak wiedzieć jak wylogować się z netflixa na laptopie, gdyż w pewnych okolicznościach może się to nam przydać. Poniżej znajdziesz instrukcję, która krok po kroku wytłumaczy Ci jak to zrobić.

 1. Otwórz Netflix w aplikacji lub w przeglądarce internetowej.
 2. Wybierz swój profil.
 3. Kliknij na „Więcej opcji” w prawym górnym rogu ekranu.
 4. Wybierz opcję „Wyloguj się”.

Gotowe – Wylogowałeś się z serwisu Netflix na laptopie.

Sprawdź również ten artykuł: Jak można zresetować Netflixa? Poradnik

Jak wylogować się z Netflixa na telefonie i tablecie?

Telefon to kolejne urządzenie, na którym możemy korzystać z Netflixa. Nie jest to co prawda tak wygodne jak telewizor czy laptop, jednak ma również dużo zalet. Przede wszystkim, telefon zawsze nosimy przy sobie, co oznacza, że praktycznie w każdym momencie możemy uruchomić aplikację. Jak wylogować się z Netflixa na telefonie? Jest to bardzo łatwe. Szczegółową instrukcję znajdziesz poniżej:

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim telefonie i wybierz swój profil.
 2. Kliknij na ikonkę swojego profilu w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Następnie kliknij przycisk „Wyloguj się”, który znajdziesz na dole rozwiniętej listy.

Gotowe, teraz jesteś już wylogowany z Netflixa na swoim telefonie. W identyczny sposób wylogujemy się na tablecie oraz iPadzie.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak wylogować się z Netflixa na wszystkich urządzeniach?

Aby to zrobić, należy otworzyć Netflix w przeglądarce lub w aplikacji. Wchodzimy na swój profil, a następnie w prawym górnym roku klikamy na ikonę konta i wybieramy „Twoje konto”. Teraz wystarczy przewinąć w dół do Ustawień i kliknąć „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.

Jak sprawdzić jakie urządzenia korzystają z Netflixa?

Należy otworzyć Netflix, a następnie wybrać swój profil. Teraz klikamy w prawym górnym rogu na ikonę swojego konta. Następnie przechodzimy do zakładki „Profil i Kontrola rodzicielska”. Teraz wystarczy kliknąć na pole „Moja aktywność” i gotowe.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.