Wiedźmin sezon 4 – Data premiery, nowi aktorzy i inne informacje

Serial Wiedźmin cały czas jest popularny, mimo krytyki ze strony fanów. Wierni fani i nowi widzowie niecierpliwie oczekują na kolejne przygody Geralta z Rivii. Nowy, czwarty sezon popularnego serialu, produkowanego przez Netflix, zapowiada się jako rozdział pełen zmian i nowych wyzwań, zwłaszcza po ogłoszeniu zmiany aktora wcielającego się w główną rolę – Geralta. Przyjrzyjmy się bliżej, co wiadomo na temat nadchodzącego sezonu i jakie emocje towarzyszą zmianom w obsadzie.

Nowe twarze w obsadzie, czyli Liam Hemsworth i Laurence Fishburne

Wszyscy byli zaskoczeni, gdy ogłoszono, że Henry Cavill, dotychczasowy aktor wcielający się w Geralta, nie będzie już występował w serialu. Nowym wiedźminem został Liam Hemsworth. Decyzja ta wywołała mieszane uczucia wśród fanów, ale producenci serialu zapewniają, że uniwersum Wiedźmina ma solidne fundamenty, które umożliwią płynne przejście między aktorami. Czy faktycznie tak będzie? Śmiemy wątpić, ale zobaczymy co czas pokaże.

W nowym sezonie Wiedźmina zobaczymy również Laurence’a Fishburne’a, który wcieli się w postać Regisa, doświadczonego cyrulika z tajemniczą przeszłością.

Polecamy: Ty sezon 5 – Kiedy premiera?

Wiedźmin sezon 4 – Kiedy Premiera?

Pod względem produkcji, Wiedźmin napotkał na drodze pewne przeszkody. Planowany początek zdjęć w maju 2023 został przesunięty na marzec 2024. Te zmiany w harmonogramie wskazują na możliwą premierę czwartego sezonu na początku 2025 roku. Opóźnienia te mogą być związane z niedawnymi strajkami Gildii Scenarzystów Ameryki (WGA) i Związku Aktorów (SAG-AFTRA), które już się zakończyły i pozwoliły produkcji wrócić na właściwe tory.

wiedźmin książka

Podsumowanie informacji

Sezon czwarty Wiedźmina zapowiada się jako czas wielkich zmian i nowych wyzwań. Zmiana aktora grającego Geralta, nowe postacie, a także opóźnienia w produkcji dodają pikantności nadchodzącym odcinkom. Mimo przeciwności, produkcja rusza pełną parą, a fani na całym świecie z niecierpliwością oczekują, jak nowy rozdział tej sagi rozwinie się na ekranie. Co więcej, potwierdzenie piątego sezonu już teraz zapewnia, że przygody w świecie Wiedźmina jeszcze się nie zakończą.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.