w ,

Sex Education sezon 4 – Kiedy premiera?

sex education sezon 4 premiera
© Netflix

Uwielbiacie bohaterów z prestiżowego liceum Moordale i czekacie na ich nowe przygody? Jak już oficjalnie wiadomo – serial Sex Education powróci wraz z 4 sezonem. Jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule przyjrzymy się tej sprawie i postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Sex Education to serial stworzony dla znanego serwisu streamingowego – Netflixa. Głównym bohaterem serii jest Otis, nieśmiały nastolatek z problemami. Bohater uczęszcza do lokalnego liceum Moordale, które uznawane jest za prestiżowe, ze względu na duży poziom nauczania. Życie Otisa całkowicie zmienia się, gdy wraz z nowo poznaną Maeve rozpoczyna świadczenie porad seksualnych dla uczniów szkoły. Jak możecie się domyślać – doprowadzi to do wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Sex Education – Obsada

Z racji tego, że Sex Education jest serialem młodzieżowym, to na ekranie zobaczymy głównie aktorów i aktorki młodego pokolenia. Oczywiście nie oznacza to, że w produkcji zabraknie starszych i doświadczonych artystów. W serialu wystąpili między innymi: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Chaneil Kular oraz Alistair Petrie. Twórczynią Sex Education jest Laurie Nunn, angielska scenarzystka i dramatopisarka. Do tej pory stworzono 3 sezony serialu, które łącznie liczą 24 odcinki. Długość pojedynczego epizodu waha się pomiędzy 47, a 59 minutami.

sex education sezon 4
© Netflix

Sex Education sezon 4 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 4 sezonu Sex Education? Cóż, na ten moment wiemy, że nowe odcinki na pewno powstaną, jednak nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery. Nie przeszkadza to jednak w stworzeniu pewnej prognozy. Jak wiemy z ostatnich informacji, prace na planie zdjęciowym mają się rozpocząć na przełomie wiosny i lata 2022 roku. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie opóźnień to nowe odcinki mogą pojawić się w okresie września – grudnia tego roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, poinformujemy was aktualizując powyższy artykuł.

Napisane przez Maciej

Redaktor movienews.pl. Zajawkowicz filmowy oraz fan wszelkiego rodzaju sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie czytam książki oraz gram w różne gierki komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rick i morty sezon 6 premiera

Rick i Morty sezon 6 – Kiedy premiera?

sukcesja sezon 4 premiera

Sukcesja sezon 4 – Kiedy premiera?