Zagubieni w kosmosie sezon 3 – Kiedy premiera?

Czekacie na nowe odcinki serialu Zagubieni w kosmosie? Mamy dla was świetną wiadomość – będziecie mogli je obejrzeć już niedługo. Popularny serial od Netflixa powróci już w tym roku. Jednak kiedy dokładnie będzie premiera 3 sezonu serialu Zagubieni w kosmosie? Tego dowiecie się w tym artykule.

Zagubieni w kosmosie to amerykański serial fantastycznonaukowy stworzony dla serwisu streamingowego Netflix. Produkcja jednocześnie jest remakiem serialu o tym samym tytule z 1965 roku. Opowiada o rodzinie Robinsonów, która zajmuje się kolonizowaniem kosmosu. Niestety podczas jednej z wypraw ich statek zbacza z kursu. Bohaterowie muszą awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie czeka na nich wiele tajemnic i niespodzianek. Od tej pory będą musieli walczyć nie tylko o bezpieczny powrót do domu, ale również o własne przetrwanie.

Zagubieni w kosmosie obsada

Wśród obsady serialu możemy wyróżnić takich aktorów i aktorki jak: Molly Parker (znana z takich produkcji jak House of Cards oraz Deadwood), Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Taylor Russel, Mina Sundwall, Ignacio Serricchio oraz Parker Posey. Showrunnerem serialu jest Zack Estrin, z kolei za reżyserie odpowiadają Matt Sazama oraz Burk Sharpless. Co ciekawe, za muzykę do tego serialu odpowiada legendarny kompozytor – John Williams, który tworzył ścieżki dźwiękowe do takich hitów jak: Park Jurajski, Szeregowiec Ryan, Gwiezdne Wojny czy Harry Potter (część 1-3).

Zagubieni w kosmosie sezon 3 – Data premiery

Kiedy można się spodziewać premiery 3 sezonu serialu Zagubieni w komosie? W tym miejscu pragniemy uspokoić wszystkich fanów produkcji. Nowe odcinki prawdopodobnie będzie można obejrzeć w ciągu najbliższych miesięcy. Prace na planie zdjęciowym serialu rozpoczęły się we wrześniu 2020 i trwały do stycznia 2021. Pierwotnie spekulowano nad możliwością premiery w tegoroczne lato, aczkolwiek do tej pory nie ogłoszono konkretnej daty. Jednak prawdopodobnie 3 sezon serialu Zagubieni w kosmosie pojawi się jeszcze w tym roku. Nowych odcinków śmiało można się spodziewać w okresie września-grudnia tego roku! Mamy świadomość, że podany okres czasowy nie jest precyzyjny, jednak na pewno uspokoi fanów czekających na ten serial.

Aktualizacja: 3 sezon serialu pojawi się już 1 grudnia na platformie Netflix.

Zobacz również:

After Life sezon 3 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.