Zadzwoń do Saula sezon 6 – Kiedy premiera?

Na pewno wielu z was czeka na nowe odcinki przedstawiające losy prawnika Saula Goodmana. Jednak kiedy będzie premiera 6 sezonu serialu Zadzwoń do Saula? W tym artykule zdradzimy najnowsze informacje znane od twórców oraz przedstawimy nowiny z planu zdjęciowego.

Zadzwoń do Saula to amerykański serial, który jest spin-offem uznanego i cenionego Breaking Bad. Często dzieję się tak, że tego typu produkcje są związane z pierwowzorem jedynie fabułą, a poziom przedsięwzięcia mocno odstaję od oryginału. Jednak w tym przypadku jest całkowicie odwrotnie. Zadzwoń do Saula jest tak samo świetnym serialem jak wspomniane wcześniej Breaking Bad, a niektórzy uważają nawet, że przewyższa poziomem tytuł przedstawiający losy Waltera White’a.

Zadzwoń do Saula opowiada o prawniku, którego dobrze znamy z Breaking Bad. Jest nim oczywiście charyzmatyczny Saul Goodman. Akcja serialu ma miejsce 6 lat przed wydarzeniami znanych z pierwowzoru. Mamy okazję w szczegółowy sposób poznać proces przemiany bohatera jak i zobaczyć drogę jaką musiał przeżyć, by z zagubionego człowieka stać się jednym z najlepszych adwokatów w Nowym Meksyku.

Zadzwoń do Saula obsada

Obsada serialu oczywiście składa się z postaci, które można było zobaczyć w Breaking Bad, ale również wprowadza całkowicie nowe charaktery w żaden sposób nie odstające poziomem od legendarnych kreacji. Wśród obsady zobaczymy takie gwiazdy jak: Bob Odenkirk (Saul Goodman), Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Giancario Esposito (Gustavo Fring), Rhea Seehorn (Kim Wexler) oraz Michael McKean (Chuck McGill).

Zadzwoń do Saula sezon 6 – data premiery

Kiedy będzie 6 sezon serialu Zadzwoń do Saula? W tym akapicie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Jak już oficjalnie wiadomo, będzie to finałowy sezon, który ma zwieńczyć całą produkcję. Z tego względu twórcy będą chcieli wszystko dopiąć na ostatni szczegół, tak by wypuszczony produkt był idealny w każdym stopniu.

Aktualizacja: Twórcy poinformowali, że pierwsza część 6 sezonu pojawi się już 18 kwietnia.

Prace na planie zdjęciowym nowego sezonu rozpoczęły się w marcu bieżącego roku. Planowo ich start miał odbyć się wcześniej, jednak nastąpiły opóźnienia związane z pandemią Covid-19. Biorąc pod uwagę ten harmonogram, premierę serialu przewidywano na pierwszy kwartał następnego roku (2022).

Niestety w ostatnich dniach na planie zdjęciowym wydarzyła się tragedia. Odtwórca głównej roli Bob Odenkirk zasłabł podczas kręcenia zdjęć i trafił do szpitala. Aktualnie wszelkie prace zostały wstrzymane i nie wiadomo, kiedy mogą być wznowione. Nam pozostaje życzyć zdrowia świetnemu aktorowi, jakim niewątpliwie jest Bob Odenkirk. Gdy pojawią się nowe informacje dotyczące serialu jak i stanu zdrowia artysty, zaktualizujemy powyższy tekst.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.