Wychowane przez wilki sezon 2 – Kiedy premiera?

Jesteście ciekawi czy powstanie 2 sezon serialu Wychowane przez wilki? Mamy dla was świetną wiadomość. W ostatnim czasie, twórcy zdradzili, że w najbliższym czasie możemy liczyć nawet na kilka sezonów opowieści. Kiedy będzie premiera 2 sezonu Wychowane przez wilki? W tym artykule przedstawimy najnowsze doniesienia o najnowszych odcinkach serialu.

Wychowane przez wilki to serial science-fiction wyprodukowany przez stację HBO. Przedstawia historię pary androidów, którzy otrzymują zadanie wychowania ludzkich dzieci na tajemniczej planecie. Oprócz tego muszą sobie poradzić z wieloma zagrożeniami wynikającymi z życia w tym dziwnym miejscu. W serialu wystąpiły takie gwiazdy jak Amanda Collin, Abubakar Salim oraz Travis Fimmel. Z kolei producentem wykonawczym oraz reżyserem kilku odcinków jest legendarny twórca Ridley Scott, który świetnie odnajduje się w klimatach science-fiction.

Wychowane przez wilki sezon 2 – Data premiery

Wychowane przez wilki bardzo szybko spodobał się widzom i zdobył dużą popularność. Z tego względu, twórcy bardzo szybko poinformowali o powstaniu drugiego sezonu. Bardzo prawdopodobne są również kolejne sezony tej produkcji. Kiedy jednak możemy spodziewać się premiery 2 sezonu Wychowane przez wilki? W poniższym akapicie postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Okres zdjęciowy pierwszego sezonu produkcji trwał aż dziewięć miesięcy (od stycznia 2019 do września tego samego roku). Natomiast sam serial swoją premierę miał dokładnie rok po zakończeniu zdjęć, czyli we wrześniu 2020. Biorąc pod uwagę oczekiwanie fanów na kontynuacje serialu, nie są to pozytywne informacje i pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja: Wychowane przez wilki sezon 2 pojawi się już 3 lutego 2022.

Co wam się najbardziej podobało w serialu Wychowane przez wilki? Dajcie nam znać w komentarzach.

Zobacz również:

Cień i kość sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.