Władca Pierścieni serial – Zwiastun pojawi się już niedługo

Czekacie na serial Władcy Pierścieni od Amazon? Pierwszy zwiastun, a w zasadzie teaser, czyli krótka zajawka pojawi się już z nocy z niedzieli na poniedziałek (13-14 luty) podczas amerykańskiego święta sportowego – Super Bowl. To właśnie wtedy zobaczymy pierwszy urywek serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Przypomnijmy, że to właśnie podczas Superbowl można oglądać najdroższe i prawdopodobnie najlepsze reklamy telewizyjne. Są one nieodłącznym elementem wydarzenia, praktycznie na równi z koncertem muzycznym jak i samym meczem. Jak można zauważyć, Amazon umie w marketing i zdecydowanie nie zamierza oszczędzać na samym tytule jak i jego promocji.

Więcej o serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy przeczytacie tutaj:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.