Wielka sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Jesteście fanami serialu „Wielka”? W takim razie na pewno zastanawiacie się jaka przyszłość czeka ten tytuł oraz czy powstanie 3 sezon serialu.  Na szczęście, mamy dla was same dobre wiadomości. W ostatnich miesiącach twórcy oficjalnie poinformowali, że powstanie kolejny sezon produkcji. Jednak kiedy można się spodziewać jego daty premiery? Tego dowiecie się w tym artykule.

Wielka to historyczny komediodramat stworzony przez amerykańską platformę Hulu. Serial przedstawia losy Katarzyny Wielkiej, czyli rosyjskiej władczyni, której panowanie przypada na okres XVIII wieku. Produkcja skupia się na młodości Katarzyny pokazując jak wyglądała jej droga po zdobycie władzy. Serial jest rodzajem historycznej satyry, dzięki czemu doświadczymy tutaj wielu zabawnych momentów i niecodziennych sytuacji. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu, które łącznie zawierają 20 odcinków. Oryginalnie można je obejrzeć na platformie Hulu, jednak w Polsce dostępne są w serwisie HBO Max.

Wielka Sezon 3 – Obsada

Oczywiście, obsada względem poprzednich sezonów nie zmieni się w znaczny sposób, jednak w nowych odcinkach poznamy również nowych bohaterów. W roli tytułowej Carycy Katarzyny ponownie zobaczymy Elle Fanning. Oprócz amerykańskiej aktorki, w serialu wystąpi również: Nicholas Hoult, Phoebe Fox, Sacha Dhawan, Charity Wakefield, Adam Godley oraz Gwilym Lee. Showrunnerem produkcji jest Tony McNamara, natomiast na stanowiskach reżyserskich ponownie zobaczymy osoby odpowiedzialne za powstałe już odcinki, czyli: Matta Shakmana, Colina Bucksey’a, Berta i Bertiego, Bena Chessela oraz Geete Patel.

wielka sezon 3
© Hulu

Wielka Sezon 3 – Data premiery

Kiedy można się spodziewać premiery 3 sezonu serialu Wielka? Z naszych informacji jasno wynika, że w najbliższych miesiącach mają rozpocząć się prace na planie zdjęciowym 3 sezonu. Oznacza to, że fani powinni uzbroić się w nieco cierpliwości, gdyż do premiery nowych odcinków jest jeszcze daleka. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że premiera planowana jest na rok 2023, w zależności od wyniku prac na planie zdjęciowym i postprodukcji.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.