Wielka sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Lubicie historyczną satyrę? W takim razie na pewno zastanawiacie się kiedy będzie 2 sezon serialu Wielka. Okazuję się, że już wkrótce będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki owej amerykańskiej produkcji. Szczegółowych informacji na temat daty premiery dowiecie się w tym artykule.

Wielka to amerykański komediodramat, którego akcja ma miejsce w XVIII-wiecznej Rosji. Główną bohaterką jest Katarzyna Wielka, czyli jedna z najwybitniejszych władczyń w historii. Produkcja przedstawia młodość bohaterki oraz jej burzliwą drogę do zdobycia władzy. Przyszła Caryca będzie musiała stawić czoło wielu wrogom, a także przeciwdziałać spiskom i zawiązywać nowe sojusze. Całość serialu osadzona jest w luźnej atmosferze z elementami satyry. Początkowo tytuł był dostępny jedynie na platformie Hulu, jednak od maja 2020 można go obejrzeć również w serwisie HBO GO.

Wielka – Obsada

W rolę głównej bohaterki wcieliła się popularna amerykańska aktorka Elle Fanning, która jest znana z takich filmów jak: Super 8, Czarownica 2 czy W deszczowy dzień w Nowym Jorku. Na ekranie partneruje jej brytyjski aktor Nicholas Hoult – wystąpił w takich produkcjach jak: Tolkien, X-Men: Apocalypse czy Wojna o prąd. Oprócz wspomnianej już dwójki, na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Phoebe Fox, Sacha Dhawan, Charity Wakefield, Gwilym Lee oraz Adam Godley. Twórcą serialu jest Tony McNamara, z kolei za reżyserie odpowiadają: Matt Shakman, Colin Bucksey, Bert and Bertie, Ben Chessel oraz Geeta Patel.

Wielka sezon 2 – Data premiery

Zaraz po premierze pierwszego sezonu serwis Hulu zamówił kontynuację serialu. Niestety w międzyczasie wystąpiły opóźnienia na planie związane z pandemią Covid-19. Ostatnio ogłoszono, że drugi sezon jest już w pełni gotowy. Nowe odcinki serialu Wielka pojawią się już 19 listopada 2021. Oznacza to, że już niebawem będziemy mogli cieszyć się nową dawką tej świetnej produkcji. Nie możemy się doczekać!

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.