Wiedźmin sezon 2 – Kiedy premiera na Netflix?

Wiedźmin to serial, którego premiera odbiła się ogromnym echem w naszym kraju. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ opowieść o Geralcie stworzył polski pisarz Andrzej Sapkowski. Jednak warto wspomnieć, że produkcja od Netflixa jest również popularna za granicą. Sezon pierwszy zadebiutował w 2019 roku, a poprzedzała go świetnie zorganizowana akcja promocyjna. Wielkie banery i plakaty można było oglądać w każdych zakątkach świata. Wiedząc ile twórcy zainwestowali w ten serial, nie było zaskoczeniem, że bardzo szybko zdecydowano się na przedłużenie produkcji o następne sezony.

Wiedźmin sezon 2 – Data premiery

Szczegółowych informacji na temat premiery 2 sezonu szuka wielu fanów serialu. My jednak postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Przede wszystkim należy sobie zdać sprawę, że prawie wszystkie produkcje zostały opóźnione przez pandemię Covid-19. Następnie, gdy powrócono już na plan, obsadę aktorską oraz pracowników czekały bardzo restrykcyjne obostrzenia i środki bezpieczeństwa, które miały zagwarantować pełną ochronę wszystkim członkom ekipy. To naturalnie wydłużyło jeszcze bardziej prace nad serialem.

Jednak mamy dla was dobrą wiadomość. Netflix niedawno poinformował, że zakończyły się zdjęcia do 2 sezonu produkcji. Serwis streamingowy ogłosił również, że premiera najprawdopodobniej odbędzie się w ostatnim kwartale obecnego roku. Pierwszy sezon debiutował w grudniu 2019 roku, zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia. Wydaje nam się, że premiery 2 sezon Wiedźmina należy się spodziewać w podobnym okresie, czyli bliżej grudnia niż października. Oczywiście, gdy twórcy zdradzą oficjalną datę premiery, nasz serwis poinformuje was o tym jak najszybciej się da.

Aktualizacja: Twórcy właśnie ogłosili, że premiera 2 sezonu odbędzie się 17 grudnia 2021. Kolejny raz, nasze przewidywania okazały się prawdziwe.

Sprawdź również ranking filmów wojennych, aby zobaczyć najlepiej oceniane produkcje w historii.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.