WandaVision 2 sezon – Czy będzie? Kiedy premiera?

WandaVision to serial, który w ostatnich miesiącach zdobył bardzo dużą popularność. Wielu fanów produkcji zastanawia się czy powstanie 2 sezon. W tym artykule przedyskutujemy przyszłość serialu oraz przedstawimy najnowsze wypowiedzi i doniesienia jego twórców.

WandaVision to amerykański serial wyprodukowany przez Marvel Studios. Fabuła skupia się wokół postaci Wandy Maximoff oraz Visiona. Stąd też wywodzi się tytuł produkcji, który jest połączeniem pseudonimów obu superbohaterów. Akcja serialu ma miejsce po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec Gry. Wanda oraz Vision prowadzą spokojne życie w małym miasteczku Westview, gdzie w końcu mogą się zrelaksować i odpocząć od zgiełku związanego z ratowaniem ludzkości. Wkrótce jednak odkrywają, że otaczająca ich rzeczywistość skrywa pewne tajemnice.

WandaVision – Obsada

W rolach pierwszoplanowych zobaczymy oczywiście duet Elizabeth Olsen & Paul Bettany, czyli osoby, które doskonale znamy z serii filmowej Avengers i innych filmów ze stajni Marvela. Oprócz nich na ekranie wystąpią tacy aktorzy jak: Debra Jo Rupp, Fred Melamed, Teyonah Parris, Evan Peters, Randall Park. Główną show-runnerką serialu jest Jac Schaeffer, z kolei za reżyserię odpowiada Matt Shakman

WandaVision – Gdzie obejrzeć?

Zastanawiasz się gdzie obejrzysz serial o superbohaterach? Niestety fani Marvela mogą mieć pewne kłopoty z obejrzeniem WandaVision w Polsce. Bowiem serial jest emitowany za pośrednictwem serwisu Disney+, który nie jest jeszcze dostępny w Polsce. W ostatnim czasie ogłoszono premierę portalu, jednak odbędzie się ona dopiero latem 2022 roku.

WandaVision – Czy będzie 2 sezon?

Nad przyszłością serialu zastanawia się wielu fanów na całym świecie. Niestety w tym temacie nie mamy do przekazania dobrych wiadomości. Aktualnie nie ma wiadomości, które by oficjalnie potwierdzały powstanie 2 sezonu. Z wypowiedzi szefa Marvel Studios wynika, że fabuła będzie kontynuowana, jednak nie wiadomo jeszcze w jakim formacie. W ostatnim wywiadzie Elizabeth Olsen na pytanie czy powstanie 2 sezon WandaVision odpowiedziała w następujący sposób:

Nie, nie. To była limitowana seria

Po chwili dodała jednak:

To znaczy… Na tę chwilę nie wiem, jednak Marvelowi nigdy się nie odmawia

Taka wypowiedź nie świadczy dobrze o przyszłości serialu. Wynika z tego to, że tak naprawdę wszystko zależy od włodarzy studia. Jednak jeżeli do tej pory nie pojawiły się żadne przecieki na temat 2 sezonu WandaVision to prawdopodobnie oznacza to, że wątek w jakiś sposób będzie kontynuowany w czasie przyszłych filmów lub seriali, jednak niestety w sposób poboczny. Mamy jednak nadzieje, że nasze rozważania okażą się mylne, a w przyszłości będziemy mogli cieszyć się kolejnymi odcinkami WandaVision.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.