Ty sezon 4 – Kiedy premiera serialu?

Trzecia część serialu „Ty” dopiero co miała swoją premierę, jednak fani już się zastanawiają czy powstanie kontynuacja produkcji. Spieszymy się z odpowiedzią – Netflix w oficjalnym komunikacie zapowiedział powstanie nowych odcinków! Jednak kiedy będzie premiera sezonu 4 serialu „Ty”? Tego dowiecie się w tym artykule.

Ty to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych seriali na platformie Netflix. Na całym świecie obejrzało go ponad 54 mln widzów. Z tego względu wiele osób interesuje się przyszłością tej produkcji.

Ty – Fabuła

„Ty” to amerykański serial stworzony przez Grega Berlantiego oraz Serę Gamble na podstawie powieści o tym samym tytule. Pierwotnie produkcja była emitowana na antenie Lifetime, jednak bardzo szybko została wykupiona przez serwis streamingowy Netflix, gdzie zdobyła dużą popularność i stała się prawdziwym hitem. Serial przedstawia historię kierownika lokalnej księgarni o imieniu Joe. Pewnego dnia w jego sklepie pojawia piękna dziewczyna Beck. Od tego momentu mężczyzna popada w obsesje na jej punkcie i jest w stanie zrobić wszystko, by tylko się do niej zbliżyć.

Ty sezon 4 – Czy będzie?

Dokładnie 48 godzin przed premierą 3 części, twórcy oficjalnie ogłosili powstanie 4 sezonu serialu Ty. Jak widać osoby decyzyjne były niemal pewne sukcesu tego tytułu i jak najszybciej chcieli poinformować swoich widzów o dobrych nowinach. Czy ta część będzie ostatnia? Obecnie nie ujawniono jeszcze takich informacji, więc prawdopodobnie doczekamy się dalszego kontynuowania  serialu w przyszłości.

Ty sezon 4 – Data premiery

Właściwie to kiedy będzie premiera sezonu 4 serialu Ty? Niestety prawdopodobnie fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Nowe odcinki produkcji są dopiero na poziomie tworzenia scenariusza. Na pewno twórcy mają już zarys oraz pomysł na kontynuację, jednak teraz będą musieli ubrać to w składną całość. Następnie rozpoczną się prace na planie zdjęciowym oraz montaż. Biorąc pod uwagę takie okoliczności, nowych odcinków serialu Ty prawdopodobnie możemy się spodziewać w okolicach 4 kwartału 2022 lub zaraz na początku 2023 roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat produkcji, poinformujemy was o tym jak najszybciej, aktualizując powyższy artykuł.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.