„Ty” sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Nie możecie się już doczekać nowych odcinków serialu „Ty”? W tym artykule zdradzamy najnowsze informacje na temat produkcji oraz daty premiery 3 sezonu. A ta według wszelkich dostępnych danych może być już w najbliższym czasie!

„Ty” to amerykański serial wyprodukowany przez Grega Berlantiego oraz Serę Gamble na podstawie książki o tym samym tytule. Pierwotnie produkcja była wyświetlana na antenie Lifetime, jednak bardzo szybko przeniosła się na serwis streamingowy Netflix, gdzie zdobyła dużą popularność i stała się prawdziwym znakiem rozpoznawczym portalu VOD. Serial przedstawia historię kierownika lokalnej księgarni o imieniu Joe. Pewnego dnia w jego sklepie pojawia piękna dziewczyna Beck. Od tego momentu mężczyzna popada w obsesje na jej punkcie i jest w stanie zrobić wszystko, by tylko się do niej zbliżyć.

Do tej pory serial składa się z dwóch sezonów. Premiera pierwszego miała miejsce we wrześniu 2018, z kolei drugi pojawił się w bibliotece Netflixa w grudniu 2019. Obie części zawierają 10 odcinków.

„Ty” sezon 3 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 3 sezonu „Ty”? Wielu z was zadaje nam to pytanie. Pora zdradzić najnowsze informacje i spróbować rozwikłać wszelkie wątpliwości. Prace na planie zdjęciowym do 3 sezonu zakończyły się w kwietniu 2021 roku. Był to niezwykle trudny okres ze względu na opóźnienia i obostrzenia związane z pandemią Covid-19. W takim razie kiedy „Ty” sezon 3 będzie dostępny na Netflixie? Biorąc pod uwagę okres post-produkcji, bardzo prawdopodobną datą jest 4 kwartał bieżącego roku, czyli okres października i grudnia 2021. Data dokładnej premiery nie jest jeszcze znana, jednak gdy tylko zostanie oficjalnie ogłoszona, na pewno was o tym poinformujemy.

Aktualizacja: Twórcy właśnie ogłosili, że 3 sezon serialu „Ty” zadebiutuje już 15 października 2021 roku. Oznacza to, że nasze przewidywania kolejny raz okazały się sprawdzone.

„Ty” sezon 3 obsada

Jeżeli chodzi o członków obsady aktorskiej najnowszych odcinków to śmiało można odetchnąć z ulgą. Mianowicie, w 3 sezonie serialu pojawią się główni bohaterowie znani z poprzednich części. W rolach pierwszoplanowych ponownie pojawi się Penn Badgley oraz Victoria Pedretti. Z kolei wśród nowych postaci zobaczymy takich aktorów jak: Scott Speedman, Shannon Chan-Kent oraz Christoper O’Shea.

Jak wam się spodobały dotychczasowe odcinki serialu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. Jesteście bardziej #Team_Beck czy może #Team_Love?

Halloween już za nami, jednak nadal warto zobaczyć fajny horror. Sprawdź nasz ranking horrorów i ciesz się wieczorem pełnym gęsiej skórki.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.