The Umbrella Academy sezon 3 – Kiedy premiera?

Już oficjalnie wiadomo – The Umbrella Academy powróci z trzecim sezonem. Kiedy jednak można się spodziewać najnowszych odcinków serialu o superbohaterach? W tym artykule przedstawimy aktualne informacje dotyczące premiery serialu oraz nowinki z planu produkcyjnego. Zapraszamy do czytania.

The Umbrella Academy to amerykański serial superbohaterski wyprodukowany na zlecenie serwisu streamingowego Netflix. Początkowo projektem zajmowało się Universal Studios, które chciało stworzyć film pełnometrażowy. Następnie poinformowano o współpracy z Netflixem i tworzeniu serialu w tej kategorii. The Umbrella Academy przedstawia losy dysfunkcyjnej rodziny superbohaterów chcących rozwikłać historię śmierci swojego ojca, a przy okazji uratować świat przed zagładą. Jak można się spodziewać po opisie – w serialu dzieje się naprawdę dużo. Przy okazji tytuł ten oferuję dawkę wyważonego humoru. Krytycy filmowi bardzo pozytywnie ocenili The Umbrella Academy nominując serial w wielu kategoriach prestiżowych nagród Emmy.

The Umbrella Academy Obsada

Twórcami serialu są Gerrard Way oraz Gabriela Ba. To właśnie muzyk jest jednocześnie twórcą komiksu, na podstawie którego powstał The Umbrella Academy. Wśród obsady aktorskiej można wyróżnić takie gwiazdy jak Elliot Page, Tom Hopper, Adam Goodley czy Robert Sheehan. Obecnie wyprodukowano dwa sezony serialu składające się łącznie z 20 odcinków.

The Umbrella Academy Sezon 3 – Kiedy premiera?

Kiedy będzie 3 sezon The Umbrella Academy? W tym akapicie dowiesz się szczegółowych informacji na ten temat. Podobnie jak poprzednie części, ta również będzie zawierać 10 odcinków. Produkcja najnowszych odcinków rozpoczęła się w lutym 2021 roku i niestety cały proces musiał zostać wydłużony z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19. Z najnowszych informacji wiadomo, że produkcja cały czas trwa, jednak ma się ku końcowi. W oparciu o te dane można prognozować, ze 3 sezon prawdopodobnie może mieć premierę w grudniu tego roku lub w pierwszym kwartale 2022. Jednak na oficjalne informacje dotyczące daty premiery trzeba będzie zaczekać na ogłoszenia twórców serialu.

Aktualizacja: 3 sezon The Umbrella Academy pojawi się już 26 czerwca 2022.

W ostatnim czasie twórcy zaprezentowali tytuły odcinków 3 sezonu The Umbrella Academy. O to one:

  • 301: Meet the Family
  • 302: World’s Biggest Ball of Twine
  • 303: Pocket Full of Lightning
  • 304: Kugelblitz
  • 305: Kindest Cut
  • 306: Marigold
  • 307: Auf Wiedersehen
  • 308: Wedding at the End of the World
  • 309: Six Bells
  • 310: Oblivion

Zobacz również:

Mindhunter sezon 3 – Czy powstanie? Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.