The Morning Show sezon 3 – Kiedy premiera?

The Morning Show to prawdziwy hit platformy Apple TV+. Serial jest chętnie oglądany przez widownie na całym świecie (w tym również w Polsce). W ostatnim czasie twórcy potwierdzili, że powstanie 3 sezon The Morning Show, jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej sprawie i postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

The Morning Show to amerykański serial stworzony dla portalu Apple TV+. Fabuła skupia się wokół pracowników popularnej, amerykańskiej telewizji śniadaniowej. Produkcja pokazuje jak naprawdę wygląda praca w takim miejscu i z jakimi codziennymi problemami muszą się mierzyć gwiazdy telewizji. Serial jest inspirowany popularną książką autorstwa Briana Steltera – Top of the Morning.

The Morning Show – Obsada

Pierwsza rzeczą, na którą przy tym serialu należy zwrócić jest bez wątpienia obsada aktorska. Na ekranie zobaczymy prawdziwe gwiazdy światowego formatu takie jak: Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell. Dodatkowo produkcja została dobrze uzupełniona aktorami i aktorkami drugoplanowymi – role Billy’ego Crudupa oraz Marka Duplassa zostały świetnie ocenione przez filmowych krytyków. Za stworzenie serialu odpowiada Jay Carson, znany ze współpracowania przy wielu kampaniach politycznych oraz zaangażowania w produkcję House of Cards. Do tej pory wyemitowano 2 sezony The Morning Show, które łącznie liczą 20 odcinków.

the morning show sezon 3
© Apple TV+

The Morning Show sezon 3 – Data premiery

Kiedy można się spodziewać 3 sezonu serialu The Morning Show? Twórcy oficjalnie zapowiedzieli powstanie kontynuacji w styczniu 2022. Oznacza to, że produkcja dostała zielone światło na tworzenie nowych epizodów. Nie ma jeszcze informacji na temat tego jak będzie przebiegał okres zdjęciowy.

Aktualizacja: Z ostatnich wiadomości wynika, że 3 sezonu The Morning Show można spodziewać się w okolicy lata 2023.

Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, zaktualizujemy powyższy artykuł o nową treść.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.