The Boys sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Zastanawiacie się kiedy będzie 3 sezon serialu The Boys? Mega hit od serwisu Amazon powraca już niebawem! W tym artykule zebraliśmy najnowsze informacje dotyczące premiery oraz obecnego stanu produkcji. 3 sezon zbliża się wielkimi krokami i już niedługo ponownie zobaczymy naszych ulubionych bohaterów. Jedno jest pewne – będzie się działo!

The Boys to amerykański serial wyprodukowany przez serwis Amazon. Tytuł okazał się strzałem w dziesiątkę i od pierwszego odcinka zdobył ogromną popularność. Osoby decyzyjny były tak pewne sukcesu tej produkcji, że drugi sezon został zamówiony jeszcze przed premierą pierwszego sezonu, która miała miejsce 26 lipca 2019. Serial opowiada o świecie superbohaterów, jednak jest to obraz odmienny od tego ze znanych nam produkcji. Wybrańcy często nadużywają swojej mocy i zrobią wszystko by zdobyć popularność w social media. Wkrótce powstaje grupa, która ma zamiar walczyć ze złymi superbohaterami i ujawnić ich mroczne sekrety. Nazywają się właśnie The Boys, a ich przywódcą jest charyzmatyczny Billy Rzeźnik.

The Boys – gdzie oglądać?

Od początku serial The Boys jest dostępny w serwisie vod swojego producenta czyli Amazon Prime Video. To właśnie ta platforma odpowiada za wszelką dystrybucje produkcji i w tym serwisie obejrzymy wszystkie odcinki serialu. Obecnie The Boys składają się z dwóch sezonów, które łącznie zawierają 16 odcinków pełnych emocji i dramatycznych zwrotów akcji.

The Boys sezon 3 – data premiery

Kiedy będzie 3 sezon The Boys? To pytanie zadaje nam wielu czytelników. W tym akapicie weźmiemy pod lupę wszystkie dotychczasowe informacje. Produkcja 3 sezonu The Boys rozpoczęła się w lutym 2021, czyli kilka miesięcy temu. W przypadku pierwszego sezonu okres zdjęciowy trwał 5 miesięcy, natomiast w drugim został wydłużony do 6 miesięcy. Z kolei przerwa między końcem okresu zdjęciowego, a premierą wynosiła odpowiednio 9 oraz 10 miesięcy. Biorąc pod uwagę takie dane, premiery 3 sezonu The Boys należy spodziewać się w ostatnich miesiącach 2021 lub zaraz na początku następnego roku (2022). Oznacza to, że jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na najnowsze odcinki, jednak na taki serial naprawdę warto chwilkę poczekać!

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.