Ted Lasso sezon 3 – Kiedy premiera?

Ted Lasso to prawdziwe odkrycie ostatnich lat. Serial o tematyce piłkarskiej zdobył uznanie zarówno wśród widzów jak i krytyków. Jednak czy powstanie 3 sezon serialu Ted Lasso? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego premiery? W tym artykule zdradzimy wam dalsze plany w związku z tą produkcją.

Ted Lasso to amerykański serial o tematyce sportowej. Fabuła skupia się na tytułowym Tedzie Lasso, który jest trenerem futbolu amerykańskiego. Mężczyzna przenosi się do Anglii, po to by trenować całkowicie odmienny sport – piłkę nożną. Jak możecie się domyśleć, różnice w zasadach oraz kulturze doprowadzą do wielu przezabawnych momentów. Co ciekawe, pierwotnie Ted Lasso był bohaterem reklamy telewizyjnej emitowanej przez amerykańską stację NBC Sports. Dopiero po jej sukcesie postanowiono stworzyć serial na podstawie tej postaci. Ta decyzja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, ponieważ tytuł zdobył ogromną popularność na całym świecie.

Ted Lasso – Obsada

W postać głównego bohatera wcielił się amerykański aktor Jason Sudeikis, który za rolę w tym serialu otrzymał prestiżową nagrodę – Złoty Glob. Dodatkowo na ekranie zobaczymy również takich aktorów i aktorki jak: Brett Goldstein, Brendan Hunt, Hannah Waddingham oraz Juno Temple. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu, które zawierają łącznie 22 odcinki. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 29 do 49 minut.

Ted Lasso sezon 3 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 3 sezonu serialu Ted Lasso? Aktualnie nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, jednak zapraszamy na nasze małe redakcyjne śledztwo w tej sprawie. Z ostatnich informacji wiemy, że produkcja serialu rozpocznie się w lutym 2022. Biorąc pod uwagę średni czas trwania zdjęć, montaż i inne wymagane działania, prawdopodobnym okresem premiery nowych odcinków jest okres lata 2022 roku. Oczywiście są to jedynie nasze, redakcyjne spekulacje. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno was o tym poinformujemy.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.