Szkoła dla elity sezon 5 – Kiedy premiera?

Szkoła dla elity to serial, który zdobył ogromną popularność na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie tytuł ten wygrywa wiele list najchętniej oglądanych produkcji. Z tego względu dużo osób zastanawia się czy powstanie sezon 5 serialu Szkoła dla elity. A jeśli tak, to kiedy będzie jego premiera? Szczegóły na temat tej produkcji poznacie w tym artykule.

Szkoła dla elity to hiszpański serial dla młodzieży wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Opowiada on o trójce przyjaciół z klasy robotniczej, którzy otrzymują stypendium w jednej z najbardziej prestiżowych szkół w całej Hiszpanii. Bohaterowie początkowo są szykanowani i stopniowo wykluczani przez bogatszych rówieśników, co prowadzi do konfliktów. Pewnego dnia w tej spokojniej szkole dochodzi do morderstwa. Od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa rozgrywka, a podejrzenia wśród uczniów spadają tak łatwo jak liście na jesieni.

Szkoła dla elity – Obsada

Obsada serialu składa się głównie z hiszpańskich aktorów młodego pokolenia. Mimo niewielkiego doświadczenia, kreacje aktorskie zostały ocenione bardzo wysoko. W serialu zobaczymy takie gwiazdy jak: Miguel Bernardeau, Ester Exposito, Miguel Herran, Aron Piper, Danna Paola oraz Jorge Lopez. Szkoła dla elity została stworzona przez duet: Carlosa Montero oraz Dario Madrona. Do tej pory powstały 4 sezony serialu, które zawierają po 8 odcinków. Długość jednego epizodu wynosi od 47 do 56 minut.

Szkoła dla elity sezon 5 – Czy będzie?

Czy powstanie 5 sezon serialu Szkoła dla elity? Nad tym pytaniem zastanawia się wielu fanów produkcji. W tym miejscu pragniemy was jednak uspokoić. Długo przed premierą czwartej serii, mega hit został przedłużony o kolejne odcinki. Naturalnie więc, że powstanie sezon 5 serialu Szkoła dla elity. Oficjalna zapowiedź nowych odcinków została ogłoszona w lutym 2021 za pomocą oficjalnego konta serwisu Netflix na Twitterze. Produkcja ta jest prawdziwym hitem stacji, dlatego jak najbardziej można liczyć na kolejne odcinki serii.

Szkoła dla elity sezon 5 – Data premiery

Kiedy jednak można się spodziewać premiery 5 sezonu Szkoły dla elity? Oficjalnie jeszcze nie wiele wiadomo na temat dokładnej daty wydania nowych odcinków. Jednak biorąc pod uwagę obecny stan produkcji, prawdopodobnym okresem premiery jest przełom maja oraz czerwca 2022 roku. Powyższa prognoza nie zakłada jednak możliwych opóźnień związanych z przerwaniem prac z powodu pandemii Covid-19. O wszystkich nowych informacjach będziemy was informować na bieżąco, aktualizując powyższy artykuł.

Aktualizacja: 5 sezon Szkoły dla elity pojawi się już 8 kwietnia 2022.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.