Sukcesja sezon 4 – Kiedy premiera?

Sukcesja to jeden z najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat. Trudno się temu dziwić, bo produkcja jest dosłownie świetna. Jak już oficjalnie wiemy, tytuł powróci wraz z nowymi odcinkami. Jednak kiedy będzie premiera 4 sezonu serialu Sukcesja? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i wyjaśnimy co na ten moment wiadomo w tym temacie.

Sukcesja to amerykański dramat stworzony i emitowany przez stację HBO. Serial skupia się na rodzinie Roy’ów – czyli jednej z najbogatszych rodzin w Stanach Zjednoczonych. Familia od lat zarządza ogromną korporacją mediową – Waystar Royco, która została stworzona przez ojca rodziny Logana Roya. W momencie, gdy Logan postanawia przejść na emeryturę i oddać dzieciom władzę, rozpoczyna się walka o fotel prezesa całego przedsiębiorstwa.

Sukcesja – Obsada

Podejmując temat sukcesji nie można przejść obojętnie wobec obsady aktorskiej, bo ta naprawdę robi wrażenie. W serialu wystąpili między innymi: Brian Cox (laureat Złotego Globa za rolę w tym serialu), Jeremy Strong (laureat Złotego Globa za rolę w tym serialu), Kieran Culkin, Sarah Snook i Nicholas Braun. Twórcą serialu jest Jesse Armstrong. Do tej pory stworzono 3 sezony serialu, które łącznie zawierają 29 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi około 60 minut.

sukcesja sezon 4
fot. HBO

Sukcesja sezon 4 – Data Premiery

Kiedy dokładnie można się spodziewać 4 sezonu serialu Sukcesja? Cóż, na tę chwilę twórcy nie podali jeszcze konkretnej daty premiery. Jak wiemy z ostatnich wiadomości, obecnie trwają prace nad scenariuszem do nowych odcinków. Natomiast zdjęcia mają rozpocząć się dopiero w czerwcu. Oznacza to, że trzeba będzie trochę poczekać na kontynuacje serii. Prawdopodobnie premiera 4 sezonu Sukcesji może odbyć się w okolicach grudnia 2022 roku lub w pierwszym kwartale 2023. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że są to jedynie nasze spekulacje (chociaż bardzo często okazują się trafne), a na oficjalne informacje przyjdzie zaczekać jeszcze wiele miesięcy.

Aktualizacja: Twórcy ogłosili, że 4 sezon serialu Sukcesja pojawi się już wiosną 2023 roku!

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.