Sukcesja sezon 3 – Kiedy premiera?

Kiedy będzie 3 sezon serialu Sukcesja? Twórcy zdradzili, że nowych odcinków możemy się spodziewać już niebawem! W tym artykule zebraliśmy wszystkie informacje na temat produkcji oraz daty jej premiery. Zapraszamy do lektury.

Interesują Cię informacje na temat 4 sezonu serialu Sukcesja? Znajdziesz je w tym artykule.

Sukcesja to amerykański dramat obyczajowy emitowany na antenie HBO. Serial przedstawia historię rodziny Roy’ów, którzy zarządzają jedną z największych korporacji mediowej w Stanach Zjednoczonych. Prezesem przedsiębiorstwa jest ojciec całej rodziny – Logan Roy. To właśnie on doprowadził firmę na szczyt i sprawił, że cała familia może żyć w luksusie. Wkrótce postanawia oddać kierowanie firmą swoim dzieciom. Jednak szef może być tylko jeden – lada moment rozpoczyna się walka o fotel prezesa całego przedsiębiorstwa.

Sukcesja obsada

Obsada serialu składa się z samych świetnych aktorów. Bez dwóch zdań, najbardziej charyzmatyczną postacią jest głowa całej rodziny – Logan Roy. W jego rolę wcielił się szkocki aktor Brian Cox. Oprócz niego na ekranie również pojawili się Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook oraz Nicholas Braun. Natomiast twórcą serialu jest Jesse Armstrong.

Sukcesja sezon 3 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 3 sezonu serialu Sukcesja? Według najnowszych informacji nowych odcinków możemy spodziewać się już niebawem. Pracę nad serialem zostały opóźnione za sprawą pandemii Covid-19, jednak w stosownym czasie wszyscy powrócili na plan. Zdjęcia do nowych odcinków już się zakończyły i obecnie serial jest w fazie post produkcji. Jak wynika z oficjalnych informacji, z całą pewnością sezon 3 będzie miał swoją premierę już w czwartym kwartale obecnego roku (2021). Zaktualizujemy ten artykuł zaraz gdy poznamy dokładną datę debiutu pierwszego odcinka nowej serii. Tymczasem zapraszamy was do obejrzenia zwiastuna 3 sezonu.

Aktualizacja: HBO właśnie ogłosiło, że 3 sezon serialu Sukcesja zadebiutuje już 18 października, czyli za niecały miesiąc. Nowa część będzie liczyć aż 9 odcinków.

Sukcesja sezon 3 – spis odcinków

Poniżej możecie zobaczyć listę odcinków najnowszego sezonu serialu Sukcesja wraz z datami premier. Lista jest kompletna oprócz finałowego epizodu, którego tytułu twórcy na razie nie chcą zdradzać.

  • Odcinek 1: Secession (18 października 2021)
  • Odcinek 2: Mass in Time of War (25 października 2021)
  • Odcinek 3: The Disruption (1 listopada 2021)
  • Odcinek 4: Lion in the Meadow (8 listopada 2021)
  • Odcinek 5: Retired Janitors of Idaho (15 listopada 2021)
  • Odcinek 6: What It Takes (22 listopada 2021)
  • Odcinek 7: Too Much Birthday (29 listopada 2021)
  • Odcinek 8: Chiantishire (6 grudnia 2021)

Co się wydarzy w 3 sezonie Sukcesji?

Twórcy zdradzili, że możemy się spodziewać jeszcze większych zwrotów akcji i wydarzeń, które zapamiętamy przez wiele lat. Walka o władzę w Waystar Royco ma wejść w decydująca fazę. Będzie to bardzo ważny sprawdzian, szczególnie dla Kendalla, Romana oraz Siobhan, zwłaszcza, że Logan Roy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jak widzimy, w 3 sezonie Sukcesji naprawdę się dużo wydarzy.

Zobacz również:

Mandalorian sezon 3 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.