Stranger Things Sezon 4 – Kiedy premiera?

Stranger Things to prawdziwy mega hit. Tytuł ten pobił wszelkie rekordy popularności w ostatnich latach. Z tego względu wiele osób zastanawia się kiedy będzie 4 sezon serialu Stranger Things. W tym artykule odpowiemy na to pytanie oraz zdradzimy nowe informacje na temat produkcji.

Stranger Things to serial wyprodukowany przez braci Duffer. Zadebiutował w 2016 roku i od początku zrobił prawdziwą furorę na rynku telewizyjnym. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać 3 sezony tej produkcji. Czas oczekiwania na nowe odcinki wydłużał się wraz z tworzeniem kolejnych części, jednak mało osób na to narzekało, gdyż otrzymywaliśmy świetnie dopracowany materiał. Prace nad 4 sezonem Stranger Things zostały opóźnione przez pandemię Covid-19. Podobny los spotkał wiele innych popularnych seriali.

Stranger Things obsada

Wśród obsady nie zabraknie aktorów znanych nam z poprzednich sezonów. W nowych odcinkach na pewno zobaczymy takie aktorki i aktorów jak: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin oraz Natalia Dyer. Do tej pory stworzono 3 sezony produkcji, na które łącznie składa się 25 odcinków. Liczba ta zwiększy się wraz z premierą nowych epizodów.

Stranger Things sezon 4 – Data premiery

Jeżeli jesteście ciekawi kiedy będzie można poznać dalsze losy ulubionych bohaterów to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca. Jednak niestety musimy przyznać, że aktualnie nie mamy dla was pozytywnych wiadomości. Bowiem, aktorzy z serialu dali wyraźnie do zrozumienia, że na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

Aktualizacja: 4 sezon Stranger Things został podzielony na 2 części. Pierwsza z nich pojawi się już 27 maja, z kolei druga – 1 lipca.

Początkowo było wiele wiadomości sugerujących, że sezon 4 Stranger Things pojawi się w drugiej połowie 2021 roku. Niestety opóźnienie może być jeszcze większe. W jednej z ostatnich rozmów, serialowy Mike czyli Finn Wolfhard odpowiadając na pytanie o premierę najnowszego sezonu rzekł:

Mam nadzieję, że będzie gdzieś w przyszłym roku.

Oznacza to, że na  serial o grupie nastolatków przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak, jeżeli nie macie pomysłu co obejrzeć to polecamy wam nasz artykuł, w którym wybraliśmy najlepsze komedie.

Najlepsze komedie – Ranking filmów, które rozbawią każdego [Top 20]

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.