Squid Game sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Squid Game to prawdziwy fenomen wśród seriali. Tytuł ten bije wszelkie rekordy popularności na świecie. Mimo, iż premiera produkcji była zaledwie 17 września, to z całą pewnością zostanie ona najpopularniejszym tytułem w tym roku. Z tego względu co raz więcej osób zastanawia się czy powstanie sezon 2 serialu Squid Game. A jeśli tak to kiedy będzie jego premiera? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, w którym przekażemy wam najnowsze informacje na temat tego serialu.

Squid Game to południowo-koreański serial wyprodukowany dla portalu streamingowego Netflix. Tytuł opowiada o setkach zwykłych ludzi, których łączy jedna rzecz – wszyscy z nich mają ogromne długi. Otrzymują oni propozycję wzięcia udziału w pewnym turnieju. Zadanie z pozoru wydaje się bardzo proste – chodzi bowiem o udział w popularnych grach dla dzieci. Dodatkowo nagrody finansowe są bardzo wysokie. Niestety szybko zwykła rozgrywka staje się prawdziwą walką o życie, w której nikt nie może być pewny przetrwania do następnego dnia.

Squid Game obsada

Squid Game został stworzony przez Hwanga Dong-hyuk’a – znanego koreańskiego twórcę. Nazwiska aktorów mogą być nieznane dla osób, które nie oglądają zbyt często kina azjatyckiego, jednak gwarantujemy, że są to bardzo znani i utalentowani artyści. Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów i aktorki jak: Jung-Jae Lee, Hae-soo Park, Sung-tae Heo, Ha-joon Wi, Yeong-su Oh, Ho-yeon Jung, Anupam Tripathi oraz Yoo Gong. Do tej pory stworzono 1 sezon produkcji, który liczy 9 odcinków. Długość 1 epizodu wynosi od 32 do 63 minut.

Squid Game sezon 2 – Czy będzie?

Czy będzie sezon 2 serialu Squid Game? To pytanie bardzo często otrzymujemy na skrzynkę pocztową naszej redakcji. Z tego względu musimy wam na nie odpowiedzieć. Otóż, aktualnie sprawa wygląda w następujący sposób. Do tej pory Netflix oficjalnie nie potwierdził powstania 2 sezonu, jednak naszym zdaniem jest to jedynie kwestia czasu. Serial Squid Game zdobył ogromną popularność na całym świecie i wręcz niemożliwe jest, by taki serwis jak Netflix nie chciał wykorzystać jego potencjału. Tak więc, naszym zdaniem ogłoszenie 2 sezonu Squid Game to jedynie kwestia czasu.

Squid Game sezon 2 – Data Premiery

Jeżeli chodzi o to kiedy będzie 2 sezon Squid Game to sprawa wygląda nieco inaczej. Pierw należy zaczekać na oficjalne ogłoszenie powstania nowych odcinków, które powinno nastąpić w najbliższym miesiącu. Wcześniej trzeba oczywiście dopełnić wszelkich formalności związanych z twórcami i aktorami. Na szczęście bardzo dużą rolę odgrywa tutaj popularność Squid Game – z tego względu wszystkim osobom decyzyjnym będzie zależeć na tym, by wszelkie formalności dopełnić szybko. Dopiero wtedy będzie można rozpocząć proces zdjęciowy na planie serialu – tutaj jednak czas realizacji zależy przede wszystkim od twórców. Naszym zdaniem, nowego sezonu Squid Game należy się spodziewać nie wcześniej niż w okolicach wakacji następnego roku (2022). Jednak, gdy pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Jeden komentarz

  1. Film Jest Bardzo Popularny, Jakby Nie Mogli Fanom Nakręcić 2 Sezonu. Oczywiście Nie Muszą! (Muszą UwU XDD)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.