Sprzątaczka sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Sprzątaczka to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Przejmująca opowieść o młodej kobiecie zmagającej się z problemami zdobyła uznanie zarówno wśród widzów jak i krytyków. Czy będzie 2 sezon serialu Sprzątaczka? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego premiery? W tym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania w sprawie tego serialu.

Sprzątaczka przedstawia losy młodej kobiety, która w wyniku przemocy psychicznej zmuszona jest opuścić dotychczasowy dom wraz ze swoim małym dzieckiem. Bohaterka nie ma się gdzie podziać i ciężko jest jej związać koniec z końcem. Jednak z pomocą przychodzi jej opieka społeczna oraz nowa praca – sprzątanie, która sprawi, że jej życie zmieni się o 180 stopni. Czy kobiecie uda się stanąć na nogi i pokonać dręczące ją demony przeszłości?

Sprzątaczka – Obsada

Serial ten nie tylko wyróżnia się oryginalną fabułą, ale również świetną grą aktorską. W roli głównej wystąpiła utalentowana Margaret Qualley. Z kolei na drugim planie zobaczymy takie gwiazdy jak: Andie MacDowell, Nick Robinson, Raymond Ablack oraz Anika Noni Rose. Za tworzenie serialu odpowiada Molly Smith Metzler, która w przeszłości pracowała przy takim hicie jak „The Orange is the New Black”. Do tej pory wyprodukowano jedną serię serialu liczącą 10 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 47 do 60 minut.

sprzataczka sezon 2 premiera
© Netflix

Sprzątaczka sezon 2 – Czy będzie?

Jaka przyszłość czeka ten serial? Czy powstanie 2 sezon Sprzątaczki? Aktualnie twórcy oficjalnie nie ustosunkowali się w temacie kontynuowania serialu. Pierwotnie Sprzątaczka miała być limitowaną produkcją, która potrwa tylko 1 sezon, jednak być może zostanie to zmienione ze względu na dużą popularność. Taka sytuacja miała miejsce chociażby w przypadku serialu „Wielkie kłamstewka”, który pierwotnie również miał się zakończyć na pierwszym sezonie.

Aktualnie nie ma szczegółowych informacji dotyczących przyszłości serialu, jednak jeśli takowe się pojawią to na pewno was o tym poinformujemy, poprzez dodanie aktualizacji do tego artykułu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.