Snowpiercer sezon 3 – Kiedy premiera?

Snowpiercer sezon 3 zbliża się wielkimi krokami. Jednak kiedy odbędzie się premiera najnowszych odcinków amerykańskiego serialu? W tym artykule przedstawimy wam najnowsze informacje dotyczące pojawienia się produkcji w bibliotece serwisu streamingowego Netflix.

Snowpiercer to amerykański serial science-fiction, który powstał na podstawie komiksu z lat 80. Produkcja pierwotnie została stworzona dla stacji TNT, jednak prawa do dystrybucji wykupił również Netflix, dzięki czemu tytuł zdobył wielką popularność na całym świecie. Serial przedstawia historię grupy ludzi ocalałych z zagłady, która ogarnęła naszą planetę. Warunki do życia są bardzo trudne i niewielu udało się do nich dostosować. Ocalali zostali zamknięci w pociągu o nazwie Snowpiercer, gdzie panuje nierówny podział społeczny dla żyjących tam grup.

Snowpiercer sezon 3 – Data premiery

Snowpiercer zaraz po pojawieniu się w bibliotece Netflixa stał się międzynarodowym hitem. Obecnie produkcja liczy sobie 2 sezony, a 3 został niedawno ogłoszony i pojawi się wkrótce. Kiedy jednak można się spodziewać premiery 3 sezonu Snow Piercer? Prawdopodobnie, najnowsze odcinki serialu pojawią się już w styczniu 2022 roku. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali wyjaśnienia się całej historii

Aktualizacja: 3 sezon serialu Snowpiercer pojawi się już 25 stycznia 2022. Nowe odcinki będą dostępne co tydzień.

Snowpiercer sezon 3 odcinki

Powstanie 3 sezonu serialu Snowpiercer zostało ogłoszone zaraz przed premierą drugiego sezonu. W poprzednim akapicie wyjaśniliśmy kiedy można się spodziewać premiery 2 sezonu produkcji. Jednak na ile nowych odcinków można liczyć? Jest prawie pewne, że 3 sezon będzie zawierał 10 nowych odcinków, podobnie tak jak poprzednie sezony. Nie ma tutaj wielkiej niespodzianki ponieważ standardy dotyczące liczby odcinków przyjęte przy tworzeniu zagranicznych seriali świetnie się sprawdzają.

Snowpiercer obsada

W sezonie Snowpiercer występuje wielu znanych aktorów. Dodatkowo wraz z kolejnymi sezonami, do obsady dołączają coraz to bardziej znane nazwiska. Główna część obsady aktorskiej składa się z:

  • Jennifer Connelly jako Melanie Cavill
  • Sean Bean jako Pan Wilford
  • Alison Wright jako Ruth
  • Mike O’Malley jako Roche
  • Iddo Goldberg jako Bennett Knox
  • Lena Hall jako Panna Audrey
  • Mickey Sumner jako Bess Till

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.