Sexify sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Sexify to serial, który swoją popularnością podbił całą Polskę. Co więcej, produkcja zyskuje fanów również za granicą. W lipcu portal Netflix poinformował o rozpoczęciu prac nad nowymi odcinkami. Kiedy będzie 2 sezon Sexify? Tego i wielu innych informacji dowiecie się w tym artykule.

Sexify to polski serial komediowo-dramatyczny wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Produkcja przedstawia relacje damsko-męskie w aktualnych realiach XXI wieku. Głównymi bohaterkami serialu są studentki: Natalia, Paulina oraz Monika. Za sprawą pewnego konkursu, wpadają na pomysł stworzenia specjalnej aplikacji, która ma pomóc odkrywać sfery seksualne kobiet. Tak jak można się spodziewać, proces tworzenia oprogramowania doprowadzi do wielu zabawnych, dwuznacznych i cringe’owych sytuacji.

Sexify sezon 2 – Obsada

Obsada serialu Sexify składa się głównie z aktorów i aktorek młodego pokolenia, jednak w produkcji nie zabraknie również doświadczonych rzemieślników sztuki filmowej. Na ekranie zobaczymy takich artystów jak: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski oraz Ewa Szykulska. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada Kalina Alabrudzińska oraz Piotr Domalewski. Z kolei muzyką zajął się znany kompozytor – Radzimir Dębski ps. Jimek. Pierwsza seria Sexify zawiera 8 odcinków o średniej długości 44 minut. Podobnych parametrów dotyczących liczby odcinków i ich długości należy się spodziewać w drugim sezonie serialu.

Sexify sezon 2 – Data Premiery

Kiedy można się spodziewać 2 sezonu Sexify? W lipcu 2021 roku serwis Netflix poinformował o rozpoczęciu prac nad kontynuacją serialu. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak wiadomo na pewno, że sezon 2 Sexify pojawi się w 2022 roku. Biorąc pod uwagę proces zdjęciowy oraz montażowy, można spodziewać się nowych odcinków w okolicy 2 i 3 kwartału następnego roku. Jeżeli prace na planie zdjęciowym pójdą w sprawny sposób i nie będzie żadnych opóźnień związanych z Pandemią Covid-19, to możliwe, że premiera 2 sezonu będzie zbliżona datą do tej z pierwszego sezonu czyli końca kwietnia i początku maja. Jeżeli pojawią się nowe informacje o serialu Sexify, to jak najszybciej was o tym poinformujemy i zaktualizujemy powyższy tekst 😊

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.