Sex Education sezon 4 – Kiedy premiera?

Uwielbiacie bohaterów z prestiżowego liceum Moordale i czekacie na ich nowe przygody? Jak już oficjalnie wiadomo – serial Sex Education powróci wraz z 4 sezonem. Jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule przyjrzymy się tej sprawie i postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Sex Education to serial stworzony dla znanego serwisu streamingowego – Netflixa. Głównym bohaterem serii jest Otis, nieśmiały nastolatek z problemami. Bohater uczęszcza do lokalnego liceum Moordale, które uznawane jest za prestiżowe, ze względu na duży poziom nauczania. Życie Otisa całkowicie zmienia się, gdy wraz z nowo poznaną Maeve rozpoczyna świadczenie porad seksualnych dla uczniów szkoły. Jak możecie się domyślać – doprowadzi to do wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Sex Education – Obsada

Z racji tego, że Sex Education jest serialem młodzieżowym, to na ekranie zobaczymy głównie aktorów i aktorki młodego pokolenia. Oczywiście nie oznacza to, że w produkcji zabraknie starszych i doświadczonych artystów. W serialu wystąpili między innymi: Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Chaneil Kular oraz Alistair Petrie. Twórczynią Sex Education jest Laurie Nunn, angielska scenarzystka i dramatopisarka. Do tej pory stworzono 3 sezony serialu, które łącznie liczą 24 odcinki. Długość pojedynczego epizodu waha się pomiędzy 47, a 59 minutami.

sex education sezon 4
© Netflix

Sex Education sezon 4 – Data premiery

Kiedy będzie premiera 4 sezonu Sex Education? Cóż, na ten moment wiemy, że nowe odcinki na pewno powstaną, jednak nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery. Nie przeszkadza to jednak w stworzeniu pewnej prognozy. Jak wiemy z ostatnich informacji, prace na planie zdjęciowym mają się rozpocząć na przełomie wiosny i lata 2022 roku.

Aktualizacja: Z ostatnich wiadomości wynika, że 4 sezonu serialu Sex Education można spodziewać się w okolicy lata lub jesieni 2023 roku.

Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, poinformujemy was aktualizując powyższy artykuł.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.