Sex Education sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Wielu czytelników zadaje pytanie czy powstanie 3 sezon serialu Sex Education? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego premiery? W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej sprawie i przedstawimy wam najnowsze informacje na ten temat.

Sex Education to serial wyprodukowany przez serwis streamingowy Netflix. Przedstawia on losy bohatera o imieniu Otis, który uczęszcza do lokalnego liceum. Chłopak posiada ogromną wiedzę na tematy seksualne, jednak w praktyce jest nowicjuszem. Wkrótce postanawia pomóc rówieśnikom i świadczyć porady wraz ze swoją przyjaciółką Maeve. Doprowadzi to do wielu śmiesznych sytuacji.

Sex Education sezon 3 – Data premiery

Serial zadebiutował w 2019 roku i od razu spodobał się widzom. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać 2 sezony produkcji. Czy powstanie 3 sezon? Zdecydowanie tak! Twórcy zaraz po premierze ostatnich odcinków zamieścili krótkie wideo zapowiadające kolejne przygody naszych ulubionych bohaterów.

Kiedy możemy spodziewać się premiery 3 sezonu Sex Education? Niestety twórcy tej informacji dokładnie nie zdradzili. Początkowo można było zakładać premierę podobnie tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich odcinków, czyli w styczniu bieżącego roku. Niestety pandemia Covid-19 pokrzyżowała serialowe plany wielu twórcom i finalnie wszelkie prace zostały opóźnione. Twórcy właśnie ogłosili, że 3 sezon serialu Sex Education premierę będzie miał 17 września, co idealnie zgrywa się z okresem powrotu do szkoły – zarówno bohaterów serialu jak i w prawdziwym życiu.

Kto wystąpi w 3 sezonie Sex Education?

Dla wszystkich, którzy byli zaniepokojeni o przyszłość swoich ulubionych postaci mamy dobrą wiadomość! Prawdopodobnie, wszystkich bohaterów ważnych dla fabuły zobaczymy ponownie w 3 sezonie serialu. Dodatkowo według informacji do obsady dołączył Jason Isaacs, który jest świetnie znany fanom „Harry’ego Pottera” z roli Lucjusza Malfoya – ojca Draco. Ponadto, na ekranie zobaczymy również Jemime Kirke oraz Dua Saleha.

Zobacz również:

Riverdale sezon 6 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.