Russian Doll sezon 2 – Kiedy premiera?

Russian Doll to popularny serial, który jest dostępny do oglądania na platformie Netflix. Fani tytułu do końca nie byli przekonani co do jego przyszłości, jednak teraz wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Sezon 2 serialu Russian Doll na pewno powstanie. Kiedy będzie jego premiera? Tego i wielu innych ciekawych informacji dowiecie się w tym artykule.

Russian Doll to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Główną bohaterką produkcji jest Nadia, która w przypadkowy sposób zostaje uwięziona w pętli czasowej. Od tej pory każda jej noc wygląda identycznie – zaczyna się świetną imprezą, a następnie kończy jej śmiercią. Czy bohaterce uda się uwolnić z tej pułapki? W rozwiązaniu tej zagadki może pomóc jej nieoczekiwany gość, który zdaje się mieć podobny problem…

Russian Doll – Obsada

Russian Doll został stworzony przez trio, które stanowią: Natasha Lyonne, Leslye Headland, Amy Poehler. Pierwsza z wymienionych kobiet jest jednocześnie odtwórczynią głównej roli. Oprócz niej na ekranie zobaczymy również: Gretę Lee, Yul Vazquez, Charliego Barnett’a oraz Elizabeth Ashley. 1 sezon składa się z 8 odcinków, których długość wynosi od 24 do 30 minut.

Russian Doll sezon 2 – Data premiery

To kiedy właściwie będzie sezon 2 serialu Russian Doll? Cóż, prawdę mówiąc cały czas jest to kwestia rozwojowa. Z ostatnich informacji wynika, że Netflix planował premierę 2 sezonu w okresie wakacji 2021. Tak się jednak nie stało, jednak prawdopodobnie opóźnienie będzie niewielkie. W takim wypadku, można spodziewać się premiery nowych odcinków Russian Doll jeszcze w tym roku. Choć, przypuszczalnie powinno to być w okolicy października oraz listopada. Gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, zaktualizujemy powyższy artykuł.

Aktualizacja: Drugi sezon Russian Doll pojawi się 20 kwietnia na platformie Netflix

Zobacz również:

Gomorra sezon 5 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.