Riverdale sezon 6 – Kiedy premiera?

Czy powstanie 6 sezon serialu Riverdale? A jeśli tak, to kiedy odbędzie się jego premiera? To pytanie zadaje sobie wielu internautów. Informacje na temat przyszłości tej popularnej produkcji znajdziecie w poniższym artykule.

Riverdale przedstawia losy 4 głównych bohaterów. Są nimi Archie, Betty, Jughead oraz Veronica. Oprócz nich występuje wiele ciekawych postaci drugoplanowych takich jak Reggie, Cheryl czy też Kevin. Bohaterowie razem przeżywają niecodzienne przygody i starają się przetrwać w całkowicie odbiegającym od normy miasteczku o nazwie Riverdale.

Riverdale – Obsada

Wśród obsady nie zabraknie oczywiście dobrze znanych postaci. Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes, Charles Melton oraz Madelaine Petsch. Do tej pory stworzono 5 sezonów serialu, na które składają się 86 epizodów. Oczywiście wraz z nowym sezonem, ta liczba się powiększy.

Riverdale sezon 6 – Data premiery

Riverdale to prawdziwy fenomen wśród seriali. Produkcja bije rekordy popularności zarówno w Polsce jak i za granicą. Nic więc dziwnego, że wiele osób chciałoby się dowiedzieć kiedy będzie premiera 6 sezonu serialu oraz czy w ogóle Riverdale doczeka się tej kontynuacji.

Otóż, twórcy serialu niedawno potwierdzili, że 6 sezon Riverdale na 100% procent powstanie. Co więcej, produkcji możemy spodziewać się w już najbliższym czasie. Najnowsze informacje zakładają, ze premierowe odcinki mogą trafić na Netflix nawet w tym roku! Bowiem, pierwszego odcinka 6 sezonu możemy spodziewać się już 16 listopada 2021 roku. To fantastyczna informacja dla wszystkich fanów serialu. Jesteście fanami Riverdale? Dajcie nam znać co sądzicie o tej produkcji i jak zareagowaliście na informacje dotyczące 6 sezonu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.