Rick i Morty sezon 6 – Kiedy premiera?

Rick i Morty to jedna z najbardziej cenionych animacji ostatnich lat. Serial nie boi się podejmować trudnych tematów i z łatwością obala powielane mity oraz stereotypy na różne tematy – nie tylko te naukowe. Tytuł od lat bije rekordy popularności, a każda nowa wiadomość o jego przyszłości jest niezwykle oczekiwana przez fanów. Jednak kiedy będzie premiera 6 sezonu serialu Rick i Morty? W tym artykule poznacie odpowiedź na to pytanie.

Rick i Morty to amerykański serial animowany dla dorosłych. Fabułą skupia się wokół Ricka – ekscentrycznego naukowca oraz jego wnuka Morty’ego, który jest niezbyt rozgarniętym nastolatkiem. Bohaterowie wspólnie przeżywają ciekawe przygody podróżując po najdalszych zakątkach wszechświata i zmagając się przy tym ze zwykłymi, ziemskimi problemami.

Rick i Morty – Obsada

Mimo iż Rick i Morty to serial animowany to nie zabrakło tutaj uznanych aktorów i aktorek, którzy zgodzili się podłożyć swoje głosy pod animowane postacie. W oryginalnej, anglojęzycznej wersji usłyszymy: Justina Rollanda, Sarah Chalke oraz Chrisa Parnella. Z kolei w polskiej wersji dubbing stworzyli: Modest Ruciński, Michał Głowacki, Wojciech Żołądkowicz, Jakub Gawlik, Klementyna Umer, Karolina Adamczyk, Jacek Bończyk, oraz Wojciech Paszkowski. Twórcami serialu jest duet: Justing Rolland i Dan Harmon, czyli bardzo uznani scenarzyści w amerykańskim przemyśle filmowym. Do tej pory stworzono 5 sezonów serialu, które liczą łącznie 51 odcinków. W Polsce serial jest dostępny między innymi na HBO GO oraz Netflixie.

rick i morty sezon 6
© Adult Swim

Rick i Morty sezon 6 – Data premiery

Wiele fanów zastanawia się kiedy będzie 6 sezon serialu Rick i Morty. W jednym z ostatnich komunikatów twórcy zdradzili, że nowe odcinki na pewno pojawią się w 2022 roku. Jest to świetna wiadomość, gdyż przerwy pomiędzy wcześniejszymi częściami potrafiły trwać nawet po kilkanaście miesięcy. Nie wiadomo jeszcze w jakim miesiącu pojawią się nowe epizody, jednak prawdopodobnie będzie w drugiej połowie roku (okolica lata 2022). Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat serialu, na pewno was o tym poinformujemy aktualizując powyższy artykuł.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.