Reacher sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Reacher to prawdziwa perełka Amazon Prime Video i jednocześnie jeden z najchętniej oglądanych seriali w ostatnich tygodniach. Co prawda, największą popularność zdobył w Stanach Zjednoczonych, to jednak w Polsce chętnych do oglądania tego tytułu zdecydowanie nie brakuje. Ci co już mają za sobą seans serialu na pewno zastanawiają się nad przyszłością Reachera. Czy będzie 2 sezon? A jeśli tak to kiedy będzie jego premiera? Właśnie w tym artykule udzielimy odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Reacher to serial stworzony na podstawie serii powieści napisanych przez brytyjskiego autora Jima Granta. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy Jack Reacher, czyli były oficer żandarmerii wojskowej. Podczas zwykłej wycieczki w małym miasteczku zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił. Szybko okazuje się, że spisek został zawiązany przez wpływowych ludzi, a cała sprawa z każdym dniem wydaje się być dla Reachera coraz bardziej osobista. Jak zakończy się ta niecodzienna sytuacja? Czy Jackowi Reacherowi uda się oczyścić swoje imię i zemścić się na swoich oprawcach?

reacher sezon 2
© Amazon Studios

Reacher – Obsada

W rolę głównego bohatera wcielił się amerykański aktor Alan Richtson. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy również takich aktorów i aktorki jak: Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Hugh Thompson oraz Chris Webster. Twórcą serialu jest amerykański scenarzysta Nick Santora, który w przeszłości pracował przy takich produkcjach jak: Prison Break, Prawo i Porządek oraz Rodzina Soprano. Do tej pory nakręcono 1 sezon, który zawiera 8 odcinków.

Reacher sezon 2 – Czy powstanie?

Jeżeli zastanawiacie się nad tym czy będzie 2 sezon serialu Reacher to mamy dla was świetną wiadomość. Produkcja zdobyła bardzo dużą popularność i uznanie fanów, dzięki czemu Amazon zamówił drugi sezon zaledwie 3 dni po premierze pierwszych odcinków. Dodatkowo, amerykański serwis zaznaczył, że Reacher był jednym z najchętniej oglądanych seriali w historii portalu VOD (biorąc pod uwagę okres 24 godzin od premiery).

Reacher sezon 2 – Data premiery

Kiedy można się spodziewać pojawienia się 2 sezonu Reachera? Produkcja otrzymała zielone światło, co oznacza, że w najbliższych tygodniach twórcy rozpoczną pracę nad scenariuszem. Na szczęście mają tutaj ułatwione zadanie, gdyż jak już wspomnieliśmy, serial powstał na podstawie serii książek. Aktualnie jest jeszcze za wcześnie by mówić o dokładnej dacie premiery, jednak na pewno serial pojawi się w 2023 roku. Prawdopodobnie będzie to pierwsza połowa roku. Z bardziej szczegółowymi prognozami należy się wstrzymać, do czasu pojawienia się informacji na temat okresu zdjęciowego. Jeżeli pojawią się nowe szczegóły w tej sprawie, zaktualizujemy powyższy artykuł.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.