Ratched sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Ratched to tytuł, który był jednym z najpopularniejszych seriali w ubiegłym roku. Produkcja przedstawiająca losy słynnej pielęgniarki znanej z powieści Kena Keseya zdobyła uznanie wielu fanów. Obecnie wiemy, że sezon 2 serialu Ratched został oficjalnie potwierdzony przez twórców. Jednak kiedy będzie jego premiera? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Ratched to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu Netflix. Produkcja oparta jest na bestsellerowej książce autorstwa Kena Keseya o tytule „Lot nad kukułczym gniazdem”. Serial jednocześnie jest prequelem znanego filmu z Jackiem Nicholsonem w roli pierwszoplanowej. Główną bohaterką serialu jest tytułowa pielęgniarka Mildred Ratched. Początkowo młoda kobieta stara się pomagać swoim pacjentom oraz ich leczyć, jednak wraz upływającym czasem psychika głównej bohaterki zaczyna się zmieniać. Ratched to świetny thriller psychologiczny, który koniecznie powinniście obejrzeć.

Ratched – Obsada serialu

W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się amerykańska aktorka Sarah Paulson, znana z takich produkcji jak: „American Crime Story” oraz „Ocean’s 8”. Oprócz niej, na ekranie zobaczymy również: Judy Davis, Sharon Stone, Finna Wittrocka oraz Cynthię Nixon. Serial został stworzony przez duet – Evan Romansky oraz Ryan Murphy. Do tej pory wyprodukowano 1 sezon, który składa się z 8 odcinków. Długość 1 epizodu wynosi od 45 do 62 minut.

Ratched sezon 2 – Data premiery

Pewne jest to, że powstanie sezon 2 serialu Ratched. Jednak kiedy będzie jego premiera? Aktualnie proces produkcyjny jest utrzymywany w dużej tajemnicy i bardzo mało informacji na temat serialu przekazywanych jest do wiadomości publicznej. Na pewno, sezon 2 serialu Ratched zostanie stworzony, jednak dokładną datę bardzo trudno jest doprecyzować. Prawdopodobnie, nowe odcinki pojawią się dopiero w 2024 roku.

Jeżeli natomiast pojawią się nowe informacje na temat serialu, jak najszybciej was o tym poinformujemy.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.