Ragnarok sezon 3 – Kiedy premiera?

Ragnarok już niedługo powróci wraz z nowymi odcinkami. 3 sezon będzie jednocześnie ostatnim. Oznacza to, że widzowie mogą się spodziewać zakończenia i zwieńczenia całej historii. Kiedy jednak będzie premiera 3 sezonu serialu Ragnarok? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Ragnarok to skandynawski serial fantasy stworzony dla serwisu streamingowego Netflix. Fabuła skupia się wokół dwóch braci, którzy zmieniają miejsce zamieszkania – na małe miasteczko o tajemniczej nazwie Edda. W nowych warunkach zaczynają odczuwać dziwne, nadprzyrodzone moce. Dodatkowo, w nowym miasteczku dochodzi o tajemniczych zjawisk paranormalnych. Czyżby te wydarzenia zwiastowały tytułowy Ragnarok…?

Ragnarok – Obsada

Ragnarok to produkcja młodzieżowa. Oznacza to, że możemy w nim oglądać głównie aktorów młodego pokolenia. W serialu wystąpili: David Stakston, Jonas Strand Gravli oraz Herman Tømmeraas, czyli aktorzy dobrze znani ze skandynawskiego serialu Skam (2015-2017). Produkcja została stworzona przez duńskiego scenarzystę – Adama Price’a. Do tej pory wypuszczono 2 sezony, które łącznie zawierają 12 odcinków.

ragnarok sezon 3 premiera
© Netflix

Ragnarok sezon 3 – Data premiery

Kiedy pojawią się 3 sezon serialu Ragnarok? Kontynuacja produkcji została oficjalnie potwierdzona przez twórców w listopadzie 2021 roku. Dodatkowo poinformowano, że będzie to finałowa część serialu, czyli możemy oczekiwać zwieńczenia całej historii i zamknięcia wszystkich wątków. Niestety fani muszą się uzbroić w nieco cierpliwości.

Co prawda, Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery. Jednak z wszelkich dostępnych informacji wynika, że 3 sezonu serialu Ragnarok można spodziewać w okolicach lata (czerwiec-wrzesień) 2023 roku.

Jeżeli pojawią się nowe, bardziej szczegółowsze informacje na temat premiery serialu, na pewno was o tym poinformujemy, poprzez zaktualizowanie tego artykułu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.