Przeznaczenie: Saga Winx sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Przeznaczenie: Saga Winx to serial, który przebojem wdarł się na listy najpopularniejszych pozycji na platformie Netflix. Produkcja od samego początku zyskała bardzo dużą rzeszę fanów. Nie dziwi więc nikogo fakt, że już kilka tygodni po premierze serialu, twórcy ogłosili powstanie kolejnych odcinków. Jednak wiele osób zadaje sobie pytanie, kiedy będzie premiera 2 sezonu Przeznaczenie: Saga Winx? W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie i przedstawimy najnowsze informacje.

Przeznaczenie: Saga Winx powstał na podstawie popularnej kreskówki. Przedstawia on losy grupy młodych wróżek, które starają się nauczyć korzystania ze swoich mocy by czynić dobro. Niestety muszą się również mierzyć z problemami zwykłych ludzi, a te czasem mogą okazać się nawet trudniejsze do przeciwstawienia niż mistyczni przeciwnicy.

Przeznaczenie: Saga Winx sezon 2 – Data premiery

Premiera pierwszych odcinków serialu miała miejsce 21 stycznia 2021. Kiedy jednak można się spodziewać premiery 2 sezonu Przeznaczenie: Saga Winx? Jest to wymagające pytanie, ponieważ dotychczas twórcy nie zdradzili oficjalnych informacji na ten temat. Jednak nasza redakcja przeprowadziła śledztwo w tej sprawie i postaramy się w przybliżeniu podać okres premiery.

Zdjęcia do 2 sezonu Przeznaczenie: Saga Winx mają rozpocząć się w lipcu bieżącego roku. Nie ma dokładnych informacji dotyczących długości trwania prac na planie zdjęciowym, ale wiemy, że w listopadzie prace przeniosą się do Dublina. Biorąc pod uwagę taki rozkład prac, raczej nie ma co się spodziewać premiery w styczniu, tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części. Naszym zdaniem, prawdopodobnym okresem premiery 2 sezonu  Przeznaczenie: Saga Winx jest połowa następnego roku. Pozostaje nam więc odrobina cierpliwości, jednak na pewno warto czekać ponieważ w kolejnym sezonie wydarzy się bardzo dużo!

Aktualizacja: 2 sezon serialu Przeznaczenie: Saga Winx pojawi się już jesienią 2022 roku.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.