Peaky Blinders Sezon 6 – Kiedy data premiery?

Twórcy serialu Peaky Blinders ogłosili, że najnowszy szósty sezon produkcji będzie jednocześnie ostatnim. Natomiast sam serial ma mieć kontynuację w innej formie, jednak nie zdradzono jeszcze w jakiej.

Przez pandemię Covid-19 zdjęcia do wielu seriali zostały opóźnione. W zależności od miejsca kręcenia produkcji, twórcy muszą zręcznie operować całym przedsięwzięciem biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się pandemii w danym regionie. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że sezon 6 peaky blinders jest opóźniony.

Peaky blinders to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Historia przedstawiająca losy gangsterskiej rodziny Shelbych zyskała ogromną rzeszę fanów, a sam serial stał się jedną z najczęściej oglądanych produkcji.

Peaky blinders sezon 6 – kiedy premiera?

Jednak mamy dla was również dobrą wiadomość. Mianowicie ogłoszono, że zdjęcia do sezonu 6 peaky blinders właśnie się rozpoczęły. Twórcy nie zapowiedzieli jeszcze ile będzie trwał ten okres. Zważywszy na dynamicznie zmieniającą się sytuację pandemiczną w Wielkiej Brytanii wszystko może ulec zmianie.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat tego, kiedy odbędzie się premiera sezonu 6 serialu peaky blinders. W oparciu o informacje na temat rozpoczęcia okresu zdjęciowego można prognozować, że będzie to na koniec roku 2021 lub zaraz na początku następnego roku. Jednak na szczegółowe informacje należy poczekać na oficjalne komunikaty twórców serialu.

Szukasz filmu na wieczór? Zobacz najlepsze filmy wojenne przygotowane przez naszych dziennikarzy.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.