Peacemaker sezon 2 – Czy powstanie? Kiedy premiera?

John Cena jako superbohater? Dla wielu to połączenie było ogromnym zaskoczeniem, jednak teraz śmiało można powiedzieć, że ta kooperacja okazała się jak najbardziej udana. Serial Peacemaker zebrał świetne opinie zarówno wśród krytyków jak i widzów, którzy dosłownie pokochali tę produkcję. Jednak jaka przyszłość czeka ten tytuł? Czy powstanie 2 sezon serialu Peacemaker? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać jego premiery? W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje na temat ten temat.

Peacemaker to amerykański serial stworzony w oparciu o materiały DC Comics. Fabuła koncentruje się na tytułowym superbohaterze – Peacemakerze, którego zadaniem jest niesienie pokoju za wszelką cenę. Oczywiście prowadzi to do wielu zabawnych momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Serial jest ściśle powiązany z filmem Legion samobójców: The Suicide Squad, gdyż to właśnie tam zobaczyliśmy tę postać po raz pierwszy.

Sprawdź również: Ranking telewizorów 55 cali

Peacemaker – Obsada

W główną rolę wcielił się znany amerykański zapaśnik John Cena, który dzięki swoim wyczynom w ringu zaskarbił sobie sympatie fanów na całym świecie. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy również: Freddiego Stroma, Danielle Brooks, Roberta Patricka oraz Jennifer Holland. Twórcą serialu jest natomiast James Gunn, czyli reżyser takich hitów jak: Strażnicy Galaktyki oraz Legion samobójców: The Suicide Squad. Do tej pory wyprodukowano 1 sezon serialu, który zawiera 8 odcinków. Serial można obejrzeć na platformie HBO Max.

peacemaker sezon 2
fot. HBO

Peacemaker sezon 2 – Data premiery

Peacemaker stał się prawdziwym hitem i jednocześnie jednym z najpopularniejszych seriali wypuszczonych w 2022 roku. Jednak jaka przyszłość czeka tę produkcję? Czy otrzyma ona 2 sezon?

Oczywiście, ze tak – w ostatnich tygodniach, twórcy poinformowali, że dostali zielone światło na tworzenie kontynuacji. Jednak kiedy można się spodziewać daty premiery? Niestety, reżyser serialu – James Gunn jest bardzo zapracowanym twórcą. Oprócz pracy nad Peacemakerem obecnie tworzy również kolejną część Legionu Samobójców. Pierwsze informacje jako potencjalną datę premiery wskazują początek 2023 roku, jednak naszym zdaniem termin ten będzie nieco bardziej odległy. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, zaktualizujemy ten artykuł. Bądźcie z nami na bieżąco!

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.