Ozark sezon 4 – Kiedy premiera serialu?

4 sezon serialu Ozark został oficjalnie ogłoszony w czerwcu ubiegłego roku. Finałowe odcinki produkcji na pewno przyniosą niemniej emocji niż poprzednie części. Jednak kiedy można się spodziewać premiery 4 sezonu Ozark? Właśnie tego i innych nowości na temat serialu dowiecie się w tym artykule.

Ozark to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu streamingowego Netflix. Głównym bohaterem serialu jest Martin „Marty” Byrde, który na co dzień mieszka niedaleko Chicago i prowadzi normalne życie wraz ze swoją ukochaną rodziną. Niestety wszystko to dzieje się jedynie na pozór. Bowiem Marty wraz ze swoim partnerem biznesowym zajmuje się praniem pieniędzy dla jednego z szefów kartelu narkotykowego. W wyniku oszustwa ze strony wspólnika, Marty zmuszony jest przeprowadzić się do wypoczynkowej krainy o nazwie Ozark, gdzie będzie musiał wyprać dla kartelu 500 milionów dolarów. Nie będzie to proste zadanie, gdyż szybko okaże się, że turystyczna mieścina skrywa wiele niebezpiecznych tajemnic, a meksykański kartel nie jest jedynym zagrożeniem dla głównego bohatera i jego rodziny.

Ozark obsada

Jednym z atutów serialu Ozark i powodów, dzięki którym zdobył tak dużą popularność jest niewątpliwie bardzo dobra gra aktorska. Nie byłoby to możliwe bez artystów wysokiej klasy. W serialu zobaczymy takie gwiazdy jak: Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner (laureatka nagrody Emmy za najlepszą aktorkę drugoplanową w serialu dramatycznym).

Ozark sezon 4 – data premiery

To kiedy w takim razie będzie 4 sezon Ozark? Oficjalnie wiadomo, że finałowy sezon serialu został podzielony na 2 części zawierające po 7 odcinków. Biorąc pod uwagę, że prace na planie zdjęciowym rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku, to pierwszą część finałowego sezonu prawdopodobnie będziemy mogli obejrzeć dopiero na początku następnego roku (2022). Niestety na tak długi czas produkcji niewątpliwie wpłynęła pandemia Covid-19, która w dużym stopniu opóźniła i zwolniła prace na planach zdjęciowych prawie wszystkich filmów i seriali. Gdy twórcy zdradzą dokładną datę premiery na pewno dowiecie się o tym pierwsi, gdyż zaktualizujemy ten artykuł.

Aktualizacja: Pierwsza część 4 sezonu serialu Ozark pojawi się już 21 stycznia 2022.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.