Outer Banks 3 sezon – Czy będzie? Kiedy premiera?

W ostatnich latach Outer Banks stał się prawdziwym mega hitem Netflixa. Serial obejrzało miliony widzów na całym świecie, które zastanawiają się nad jego przyszłością. Czy będzie 3 sezon Outer Banks? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać premiery? W tym artykule odpowiemy na te pytania oraz przedstawimy najnowsze informacje na temat przyszłości produkcji.

Serial skupia się na grupie nastolatków, którzy mieszkają na tytułowych wyspach Outer Banks. Podczas, gdy ojciec jednego z nich znika w tajemniczych okolicznościach, młodzi pragną rozwiązać tę tajemniczą zagadkę. W czasie śledztwa, grupa natrafia na informacje o tajemniczym skarbie. Młodzi pochłonięci poszukiwaniami, nie stronią również od alkoholu, imprez czy przygodnych romansów.

Outer Banks obsada

Obsada Outer Banks składa się głównie z aktorów młodego pokolenia. Mimo to, stanęli oni na wysokości zadania i zagrali naprawdę bardzo dobrze. Wśród obsady można wyróżnić takie osoby jak: Rudy Pankow, Madelyn Cline, Chase Stokes, Madison Bailey, Jonathan Davis oraz Drew Starkey. Z kolei twórcami serialu są: Josh Pate, Jonas Pate oraz Shannon Burke. Produkcja składa się z 2 sezonów, które łącznie zawierają 20 odcinków. Pojedynczy epizod ma długość od 42 do 61 minut.

Outer Banks sezon 3 – Kiedy premiera?

Co prawda, Netflix jeszcze oficjalnie nie poinformował o powstaniu 3 sezonu Outer Banks, jednak jest to kwestia czasu, gdyż popularność i wszelkie przecieki wskazują jednogłośnie na przedłużenie serii. W ostatnim wywiadzie współtwórca serialu Jonas Pate poinformował, że całego materiału starczy mu na około 5 sezonów serialu. Oznacza, to że możemy spodziewać się nie jednego, a kilku dodatkowych części w następnych latach. Kiedy będzie 3 sezon Outer Banks? Cóż, to zależy od tempa prac na planie zdjęciowym serialu, jednak bardzo prawdopodobną datą jest okres lata lub jesieni następnego roku (2022). Mamy świadomość, że jest to dosyć daleka data, aczkolwiek należy pamiętać, że aktualna część miała premierę w lipcu tego roku. Gdy tylko pojawią się dodatkowe informacje w tym temacie to zaktualizujemy ten artykuł.

Zobacz również:

Westworld sezon 4 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.