Normalni Ludzie sezon 2 – Czy będzie?

Normalni ludzie to serial, który zdobył bardzo dużą popularność wśród widzów na całym świecie. Tytuł został również bardzo dobrze przyjęty przez filmowych krytyków zdobywając wysokie oceny na wielu portalach. Ogromna ilość fanów zastanawia się, czy będzie 2 sezon serialu Normalni Ludzie. W tym artykule odpowiemy na to pytanie.

Normalni ludzie to irlandzki serial wyprodukowany przez BBC oraz Hulu. Produkcja powstała na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa znanej pisarki młodego pokolenia – Sally Rooney. Serial przedstawia romans dwójki młodych ludzi, którzy żyją w małym irlandzkim miasteczku, jednak pochodzą ze skrajnych środowisk. Czy bohaterowie odnajdą wspólne szczęście? A może jednak różnice pomiędzy nimi okażą się zbyt duże? Tego właśnie dowiecie się w tym serialu.

Normalni ludzie obsada

W głównych rolach zobaczymy brytyjskich aktorów młodego pokolenia – Paula Mescala oraz Daisy Edgar-Jones. Oprócz nich, na ekranie wystąpią: Eliot Salt, Desmond Eastwood, India Mullen, Killian Filan, Niamh Lynch, Leah McNamara oraz Fionn O’Shea. Scenariusz został napisany przez autorkę książki – Sally Rooney oraz Alice Birch. Z kolei za reżyserię odpowiadają Lenny Abrahamson oraz Hettie Macdonald. Serial składa się z 12 odcinków o długości od 23 do 34 minut. W Polsce można go obejrzeć za pomocą platformy HBO GO.

Czy będzie 2 sezon serialu Normalni Ludzie?

Pora odpowiedzieć na pytanie, które interesuje wszystkich fanów serialu. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Prawdopodobnie 2 sezon serialu Normalni Ludzie nie powstanie. Jeden z producentów biorących udział przy tworzeniu serii wypowiedział się, że od początku tytuł ten miał być jedynie limitowaną serią składającą się z 1 sezonu. Oznacza to, że prawdopodobnie nie obejrzymy kontynuacji tej historii. Jednak nie warto tracić nadziei, gdyż zdarzały się takie sytuacje, w których podejmowano decyzje o kontynuowaniu limitowanych serii. A kto wie, może na fali popularności serialu właśnie tak stanie się z Normalnymi Ludźmi?

Zobacz również:

Zagubieni w kosmosie sezon 3 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.