Nocna msza sezon 2 – Czy będzie?

Nocna msza jest jednym z najpopularniejszych tytułów jeżeli chodzi o serialowe horrory. Produkcja od Netflixa zdobyła uznanie fanów oraz krytyków i szybko stała się prawdziwym hitem serwisu. Jednak jaka przyszłość czeka tę produkcję? Czy powstanie 2 sezon serialu Nocna msza? Tego właśnie dowiecie się w tym artykule.

Nocna msza to prawdziwy serial grozy, który na pewno spodoba się fanom dobrych horrorów. Jeżeli szukacie dalszych wrażeń to polecamy również spojrzeć na nasz ranking horrorów. Natomiast, sam serial można obejrzeć na platformie streamingowej Netflix. Do tej pory wyprodukowano 1 sezon zawierający 7 odcinków. Długość pojedynczego epizodu waha się od 60 do 71 minut.

Fabuła serialu skupia się wokół tajemniczego księdza, który dołącza do nowej społeczności. Wkrótce po tym wydarzeniu mieszkańcy miasteczka zaczynają skarżyć się na męczące ich dziwne wydarzenia. Lokalna społeczność ulega wzajemnym podziałom i kłótniom, jednak prawdziwe realia stojące za tymi tajemniczymi wydarzeniami mogą być naprawdę przerażające. Czy mieszkańcom uda się poznać prawdę zanim będzie za późno?

Nocna msza – Obsada

Mimo iż w serialu wstępują mniej popularni aktorzy to nie oznacza to, że gra aktorska jest na słabym poziomie. Wręcz przeciwnie, występy gwiazd serialu zostały ocenione naprawdę bardzo dobrze! Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Hamish Linklater (Ojciec Paul), Samantha Sloyan (Bev Keane), Erin Greene, Rahul Kohli (Szeryf Hassan), Zach Gilford (Riley Flynn), Robert Longstreet (Joe Collie) oraz Annabeth Gish (Dr. Sarah Gunning). Twórcą serialu jest Mike Flanagan, który w przeszłości stworzył takie horrory jak Gra Geralda (2017) oraz Doktor Sen (2019).

nocna msza sezon 2 premiera
© Netflix

Nocna msza sezon 2 – Czy powstanie?

Nocna msza to bardzo popularny wybór wśród widzów na całym świecie. Z tego względu przyszłość produkcji oraz temat potencjalnych nowych odcinków cieszy się dużym zainteresowaniem. Jak więc wygląda przyszłość serialu? Czy będzie 2 sezon serialu Nocna msza? Niestety jednak Netflix oficjalnie nie przedłużył serialu o kolejny sezon i bardzo prawdopodobne jest to, że będzie to jedynie limitowana seria. Oczywiście sprawa jest jeszcze w toku i może zdarzyć się naprawdę wszystko. Należy więc czekać na oficjalne wiadomości od twórców serialu, które powinny pojawić się już niebawem.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.