Niezwyciężony sezon 2 – Kiedy premiera?

Niezwyciężony to jedna z najciekawszych pozycji biorąc pod uwagę seriale animowane dla dorosłych. Produkcja porusza ważne problemy i dylematy, a przy tym jest przystępna w oglądaniu dla widza. Nic więc dziwnego, że pierwszy sezon zebrał świetnie opinie i popularność wśród publiczności. Jaka przyszłość czeka ten tytuł? Czy powstanie 2 sezon serialu Niezwyciężony? A jeśli tak, to kiedy będzie jego premiera? Właśnie tych informacji dowiecie się w tym artykule.

Niezwyciężony to amerykański serial animowany emitowany w serwisie Amazon Prime Video. Fabuła skupia się wokół Marka Graysona – nastolatka dysponującego super mocami. Z kolei ojcem Marka jest Omni-Man, który jednocześnie jest najpotężniejszym superbohaterem we wszechświecie. Mark prowadzi zwykłe życie nastolatka, jednak wszystko się zmienia, gdy odkrywa, że sam posiada potężne moce. Teraz nastolatek będzie musiał poradzić sobie z wyzwaniem łączenia zwykłego życia z obowiązkami superbohatera.

Niezwyciężony – Obsada

Mimo iż Niezwyciężony to serial animowany to obsada składa się z bardzo znanych aktorów i aktorek. Na pierwszym planie zobaczymy takie gwiazdy jak: Steven Yeun, J.K. Simmons oraz Sandra Oh, Mark Hamill oraz Seth Rogen. Twórcą serialu jest bardzo znany autor komiksów – Robert Kirkman, który zasłynął z napisania The Walking Dead. Do tej pory wyprodukowano 8 odcinków serialu. Można je obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

niezwyciezony sezon 2 premiera
© Amazon Studios

Niezwyciężony sezon 2 – Czy będzie?

Na pewno zastanawiacie się czy powstanie 2 sezon serialu Niezwyciężony. Nie będziemy was długo trzymać w niepewności. Już jakiś czas temu ogłoszono, że produkcja otrzyma zarówno 2 jak i 3 sezon. Oznacza to, że w przyszłości będziemy mieli okazje dalej śledzić poczynania Marka Graysona oraz jego ojca.

Niezwyciężony sezon 2 – Data Premiery

Kiedy będzie 2 sezon serialu Niezwyciężony? Cóż, tutaj sprawa nie jest tak klarowna jak w przypadku ogłoszenia przedłużenia serii, ponieważ nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery. Jednak wszelkie przecieki wskazują na to, że nowe odcinki pojawią się już w pierwszej połowie 2022 roku. Pozostaje nam więc chwila cierpliwości i już niedługo będziemy mieć okazje cieszyć się nowymi epizodami serialu.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.