Młody Sheldon sezon 6 – Kiedy premiera?

Młody Sheldon to obecnie jeden z popularniejszych seriali komediowych zarówno w USA jak i Polsce. Aktualnie w telewizji emitowana jest 5 część serialu, jednak fani cały czas zastanawiają się czy powstanie nowy, 6 sezon produkcji. Odpowiedź na to pytanie jest prosta – oczywiście, że tak! Stacja CBS już jakiś czas temu zamówiła kolejne części tego tytułu. Jednak kiedy można się spodziewać premiery 6 sezonu serialu Młody Sheldon? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Młody Sheldon to amerykański sitcom, który jest również spin-offem telewizyjnego hitu – Teorii wielkiego podrywu. Fabuła przedstawia losy młodego Sheldona Coopera i jego okres dorastania oraz wczesnej nauki. Bohater już wtedy wykazywał się ogromnym intelektem, w czym stanowczo przewyższał rówieśników i dorosłych. Mieszkający w niewielkim miasteczku w Teksasie Sheldon, będzie musiał się zmierzyć z wieloma ciekawymi wyzwaniami.

Młody Sheldon – Obsada aktorska

W roli głównej mamy okazję oglądać Iaina Armitage’a, który jest znany z serialu Wielkie Kłamstewka. Oprócz niego w serialu pojawili się: Lance Barber, Raegan Revord, Annie Potts, Zoe Perry oraz Montana Jordan. Za stworzenie serialu odpowiada Chuck Lore, czyli bardzo zasłużony scenarzysta i twórca takich seriali jak: Teoria wielkiego podrywu i Dwóch i pół.

młody sheldon sezon 6
© CBS Television Network

Młody Sheldon sezon 6 – Data premiery

To kiedy będzie premiera 6 sezonu serialu Młody Sheldon? Fani na pewno mogą odetchnąć z ulgą. Na przestrzeni lat, emisja tego tytułu nie miała żadnych opóźnień i pojawiała się bardzo regularnie. Odcinki tego serialu co roku pojawiają się w okresie września i listopada. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że 6 sezon Młodego Sheldona pojawi się właśnie już w 3 kwartale 2022 roku. Jeżeli pojawią się nowe informacje w tej sprawie, na pewno damy wam o tym znać.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.