Mindhunter sezon 3 – Czy powstanie? Kiedy premiera?

Czy będzie 3 sezon serialu Mindhunter? A jeśli tak, to kiedy można się spodziewać daty premiery nowych odcinków? Ostatnio można było przeczytać różne informacje na temat produkcji. Jednak jaka jest prawda o przyszłości Mindhuntera? W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje o dalszych losach serialu.

Mindhunter to amerykański serial kryminalny wyprodukowany przez serwis Netflix na podstawie książki o tym samym tytule. Jego twórcami są Joe Penhall oraz Jennifer Haley, a wśród producentów można wyróżnić słynnego Davida Finchera – twórcę takich hitów jak Siedem oraz Podziemny krąg. Natomiast w główne rolę wcielili się: Jonathan Groff, Holt McCallany oraz Anna Torv.

Akcja Mindhuntera ma miejsce w roku 1979. Serial przedstawia historię dwójki agentów FBI tworzących specjalną jednostkę zajmującą się przesłuchiwaniem i ocenianiem seryjnych morderców. Na podstawie rozmów starają się wyciągnąć wzorce, które pomagają agentom rozwiązywać bieżące śledztwa. Detektywów wspiera ceniona i uznana psycholog Wendy Carr. Wspólnie tworzą całkowicie nowe metody prowadzenia spraw kryminalnych.

Czy będzie 3 sezon serialu Mindhunter?

Ostatnio pojawiło się wiele informacji na temat przyszłości serialu. Pierw ogłoszono, że Mindhunter zostaje wstrzymany, a aktorom nie przedłużono kontraktów. Następnie pojawiły się wypowiedzi, że jednak produkcja doczeka się kontynuacji. Jaka jest prawda? Czy będzie 3 sezon Mindhuntera? Otóż, prawdopodobnie tak. Ostatnio pojawiły się pogłoski na temat rozmów Davida Finchera z przedstawicielami Netflixa o przyszłości Mindhuntera. Co prawda, 3 sezon nie dostał jeszcze zielonego światła, jednak zarówno twórcy jak i aktorzy oraz sam serwis wyrażają chęć stworzenia kontynuacji serialu.

Kiedy będzie 3 sezon serialu Mindhunter?

Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość. Produkcja nie otrzymała jeszcze zielonego światła od Netflixa, dlatego trudno jest prognozować dokładną datę premiery nowych odcinków. Jeżeli kontynuacja zostanie ogłoszona w najbliższym czasie, to prawdopodobnym okresem premiery może być trzeci lub czwarty kwartał 2022 roku. Jednak na szczegółowsze informacje przyjdzie nam jeszcze cierpliwie poczekać, gdyż żadne pracę na planie zdjęciowym nie zostały jeszcze ogłoszone, ani zaplanowane.

Zobacz również:

The Boys sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.