Mare z Easttown sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Mare z Easttown to serial, który w ostatnim czasie zdobył dużą popularność i rozkochał w sobie widzów na całym świecie. Z tego względu co raz więcej osób zastanawia się nad przyszłością produkcji. Czy będzie sezon 2 serialu Mare z Easttown? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Mare z Easttown to amerykański serial kryminalny wyprodukowany na zlecenie stacji HBO. Główną bohaterką serialu jest miejscowa detektyw, czyli tytułowa Mare Sheehan. Prowadzi ona sprawę lokalnego morderstwa, jednak jednocześnie musi mierzyć się ze swoimi problemami osobistymi. Mała miejscowość Easttown rządzi się swoimi prawami, a każdy błąd głównej bohaterki może być szybko wyciągnięty na światło dzienne.

Mare z Easttown – Obsada

Serial stacji HBO zdobył bardzo dużą popularność głównie za sprawą świetnej kreacji aktorskiej Kate Winslet. Znana gwiazda jednocześnie była również zaangażowania w proces produkcyjny tytułu. Oprócz niej, na ekranie zobaczymy: Guy’a Pearce’a, Evana Petersa, Angourie Rice, Cailee Spaeny oraz Jean Smart. Twórcą serialu jest amerykański scenarzysta młodego poklenia – Brad Ingelsby. Do tej pory stworzono 1 sezon, który liczy 7 odcinków. Długość pojedynczego epizodu wynosi od 58 do 66 minut.

Mare z Easttown sezon 2 – Czy będzie?

Nad kwestią powstania 2 sezonu Mare z Easttown zastanawia się wielu fanów tego tytułu. Do tej pory oficjalnie nie padły żadne zapowiedzi na temat przyszłości serialu. Pierwotnie produkcja miała być limitowaną serią, dlatego pierwszy sezon ma zamkniętą fabułę, która przedstawia kompletną historię od początku aż do końca. Z tego względu trudno sobie wyobrazić o czym miałyby opowiadać nowe odcinki serialu. Oczywiście, można w dalszym stopniu kontynuować wątek osobisty głównej bohaterki, a przy okazji rozpocząć kolejne policyjne śledztwo. Sama Kate Winslet w ostatnim wywiadzie powiedziała, że chętnie wcieliłaby się w tę rolę ponownie. Oznacza to, że są szanse na powstanie 2 sezonu Mare z Easttown, jednak na oficjalne informacje trzeba poczekać, aż producenci serialu ogłoszą przyszłość serialu.

Zobacz również:

Squid Game sezon 2 – Czy będzie? Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.