Mandalorian sezon 3 – Kiedy premiera?

Czy są na sali obecni fani uniwersum Gwiezdnych Wojen? Jeżeli tak, to na pewno zastanawiacie się kiedy będzie 3 sezon serialu Mandalorian. W tym artykule przedstawiamy najnowsze informacje z planu produkcji oraz odpowiemy na nurtujące was pytania. Zapraszamy do lektury.

Mandalorian to prawdziwy serialowy hit. Nikogo nie dziwi fakt, że ogłoszenie powstania 3 sezonu było tylko formalnością. Dzieło stworzone przez Jona Favreau (który ma na swoim koncie takie hity jak Iron Man oraz Iron Man 2) ogląda się naprawdę lekko i przyjemnie. Reżyser wytoczył nowy szlak i w idealny sposób pokazał jak powinien wyglądać prawdziwy spin-off ogromnego uniwersum.

Mandalorian – gdzie oglądać?

Mandalorian to amerykański serial wyprodukowany przez Jona Favreau. Tytuł ten zadebiutował na platformie streamingowej Disney+. To właśnie tam można obejrzeć wszystkie odcinki serialu. Do tej pory stworzono 2 sezony, które liczą łącznie 16 epizodów. Akcja Mandaloriana rozgrywa się pięć lat po historii z Powrotu Jedi, czyli ostatniej części oryginalnej trylogii (chronologicznie jest to część szósta). W rolę główną wcielił się chilijski aktor Pedro Pascal, znany z występów w serialach Gra o Tron oraz Narcos.

Mandalorian sezon 3 – data premiery

Kiedy będzie 3 sezon serialu Mandalorian? Wielu fanów się nad tym zastanawia i często zadaje nam to pytanie. W tym akapicie postaramy się na to odpowiedzieć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mianowicie wszystko zależy od innego serialu dziejącego się w tym samym uniwersum. W finale drugiego sezonu opowieści dostaliśmy informacje o pojawieniu się kolejnej produkcji – przedstawiającej losy Bobba Fetta. Prawdopodobnie to właśnie ten tytuł pojawi się przed 3 sezonem serialu Mandalorian. Produkcja najnowszych odcinków miała rozpocząć się 5 kwietnia 2021. Niestety nie wiadomo jakie są efekty prac, jednak w czerwcu Pedro Pascal zdradził, że pracę są opóźnione. W takim wypadku można jasno stwierdzić, że premiera 3 sezonu serialu Mandalorian nastąpi prawdopodobnie w połowie 2022 roku. Gdy poznamy oficjalną datę, zaktualizujemy poniższy artykuł.

Zobacz również:

Miłość, śmierć i roboty sezon 3 – Kiedy premiera?

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.