Lupin sezon 3 – Kiedy premiera serialu?

Lupin to zdecydowanie jeden z najgorętszych seriali tego roku. Tytuł przedstawiający losy francuskiego włamywacza zebrał przed telewizorami i komputerami widzów na całym świecie. Z tego względu wielu z was zastanawia się kiedy będzie 3 sezon serialu Lupin. I czy w ogóle pojawia się nowe odcinku produkcji. Tego i wiele więcej dowiecie się w tym artykule. Zapraszamy do przeczytania i zostawienia komentarza.

Lupin to francuski serial przygodowy dystrybuowany przez serwis streamingowy Netflix. Głównym bohaterem serialu jest Assane Diop. Pragnie on zemścić się na ludziach, którzy fałszywie oskarżyli jego ojca i jawnie przyczynili się do jego śmierci. Zainspirowany postacią Arsène Lupina, młody Assane postawia wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać swoje zdolności do ukarania sprawców pomówienia. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż oponenci głównego bohatera są niezwykle wpływową i bogatą francuską rodziną.

Lupin – Obsada

W rolę głównego bohatera wcielił się znany francuski aktor Omar Sy, który zdobył międzynarodową popularność za sprawą filmu Nietykalni (2011). Oprócz niego na ekranie zobaczymy również Vincenta Londeza, Ludivine Sagnier, Hervè Pierre’a oraz Soufiane’a Gurraba. Twórcami serialu są George Kay oraz Francois Uzan, którzy pisząc scenariusz oparli się na książce „Arsène Lupin” autorstwa Maurice’a Leblanca. Do tej pory stworzono 2 sezony serialu liczące łącznie 10 odcinków. Długość epizodu wynosi od 42 do 52 minut. Pierwszy sezon produkcji zadebiutował 8 stycznia 2021, z kolei drugi – 11 czerwca 2021.

Lupin sezon 3 – Czy będzie?

Wielu fanów zastanawia się czy będzie 3 sezon serialu Lupin. Dla wszystkich czekających na nowe odcinki o przygodach Assane Diopa mamy świetną wiadomość. Zaraz po premierze 2 sezonu, odtwórca roli głównego bohatera – Omar Sy, potwierdził, że pojawią się kolejne odcinki serialu. Szczerze mówiąc, ta decyzja nie powinna nikogo dziwić, ponieważ tytuł ten jest prawdziwym objawieniem 2021 roku i jednocześnie jednym z najpopularniejszych obecnie seriali.

Lupin sezon 3 – Data premiery

Przyszłość serialu mamy już wyjaśnioną, to teraz możemy skupić się na kolejnym zagadnieniu – Kiedy będzie premiera 3 sezonu serialu Lupin? Cóż, tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, jednak zapraszamy na nasze małe śledztwo. Co prawda, Netflix nie zdradził jeszcze oficjalnej daty premiery, jednak z wypowiedzi twórców wiemy, że obecnie trwają pracę na planie zdjęciowym. 3 sezon serialu na pewno zadebiutuje w 2022 roku, jednak naszym zdaniem będzie to w okolicach 3 i 4 kwartału. Gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, zaktualizujemy powyższy artykuł.

Zobacz również:

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.