Loki sezon 2 – Kiedy premiera serialu?

Spodobał wam się serial Loki? W takim razie na pewno zastanawiacie się nad przyszłością tego tytułu. Mamy dla was świetną wiadomość. Otóż, w niedawnym komunikacie, twórcy oficjalnie potwierdzili, ze powstanie sezon 2 serialu Loki. Jednak kiedy można się spodziewać jego premiery? Tego i wielu innych informacji dowiecie się w tym artykule.

Loki to amerykański serial wyprodukowany dla serwisu Disney+. Przedstawia on losy tytułowego super bohatera i jednocześnie brata Thora, czyli Lokiego. Akcja serialu ma miejsce po kradzieży Tesseraktu w ostatniej części Avengers. Zaraz po tym wydarzeniu, bohater zostaje schwytany przez tajemniczą grupę, która monitoruje linie czasowe. Od tej pory Loki musi podróżować w czasie, by zmieniać historię i zapobiegać tragediom.

Loki – Obsada

W przypadku głównej postacii nie ma żadnego zaskoczenia. W rolę popularnego superbohatera wcielił się znany aktor – Tom Hiddleston. Oprócz niego, na ekranie zobaczymy również inną gwiazdę Hollywood, czyli Owena Wilsona, znanego z takich filmów jak: „Polowanie na druhny” oraz „Starsky i Hutch”. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi: Sophie Di Martino, Gugu Mbathe-Raw oraz Wunmi Mosaku. Serial został stworzony przez Michaela Waldrona, z kolei reżyserią zajęła się Kate Herron. Do tej pory wyprodukowano 1 sezon, który liczy 6 odcinków. Tytuł zadebiutował 9 czerwca 2021 na platformie Disney+.

Loki sezon 2 – Data premiery

Kiedy można się spodziewać premiery sezonu 2 serialu Loki? Cóż, jak wiemy z oficjalnego komunikatu serwisu Disney+, kontynuacja na pewno powstanie. Jednak data premiery tego tytułu zależy od postępu prac na planie zdjęciowym. Jak wynika z ostatnich wiadomości udzielonych przez portal Production Weekly, kręcenie nowych odcinków ma się rozpocząć w styczniu 2022. Oznacza to, że sezonu 2 serialu Loki, będzie można się spodziewać na koniec roku 2022 lub w pierwszych miesiącach roku 2023. Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo długi czas oczekiwania, jednak może twórcy pozytywnie nas zaskoczą i przyspieszą cały proces produkcyjny. Oczywiście, jeżeli zajdą jakieś zmiany lub też pojawią się nowe informacje, na pewno was o tym poinformujemy.

Maciej Pasiński
Maciej Pasiński

Redaktor Movienews.pl, specjalista od technologii i innowacji w Internecie. Pasjonat kina oraz miłośnik różnorodnych sportów (od piłki nożnej po futbol amerykański). W wolnym czasie z zamiłowaniem sięgam po książki i gry komputerowe. Dodatkowo śledzę i analizuję trendy technologiczne, aby dostarczać czytelnikom aktualne i wartościowe informacje.

Artykuły: 354

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.